www.deizm.org'un gelişmesi için bir şeyler yapmak istemez misin?

İletişim: deizmturkiye@gmail.com
#SomayıUnutma
Sorumluların ceza almaları için, böyle bir katliamın bir daha yaşanmaması için #SomayıUnutma.

  Ruhat Mengi - pkk dan yeni emirler bekliyoruz!!!!!

  Paylaş
  avatar
  GökTürk
  Yeni Üye
  Yeni Üye

  Erkek Mesaj Sayısı : 17
  Katkı Puanı : 26
  Reputation : 0
  Kayıt tarihi : 23/05/09

  Ruhat Mengi - pkk dan yeni emirler bekliyoruz!!!!!

  Mesaj tarafından GökTürk Bir Çarş. Mayıs 27, 2009 7:18 am

  1- Hâlâ dünyaya durumu sanki Türkiye kendisine saldıran teröriste karşı savunma yapıyor değil de TSK durup dururken terör örgütüne operasyon düzenliyor gibi gösteriyorlar.

  2- Türk devletinin karşısına artık muhatap olarak PKK’yı koyuyorlar. “O karar verdi ‘ateşkes’ yaptı, haydi bakalım sen de operas yonu durdur. ‘İyi şeyler’ yap” diyorlar. Yani demek ki PKK isterse mücadele sürecek, keyfi gelir de durursa TSK da duracak.

  3- PKK açıkça Türkiye’nin Kürt vatandaşlarının siyasi temsilcisi yapıldı. “Terör sorunu” değil “Kürt sorunu” denmeliymiş.

  Oysa bu hükümet, iktidarı “sıfır terörle” teslim almıştı. Demek ki olabiliyor ama devlet aciz içinde görünürse terörist de Türkiye’ye sözcüleriyle ve açıkça liderinin ağzından, ültimatom verir hale geliyor. Eh, “Baş” müzakerecisinin Türkiye Başbakanı’nı Avrupa’ya karşı “en azılı terörist Bin Ladin’le aynı kefeye koyduğu” bir ülkede normaldir durum.


  En son GökTürk tarafından Çarş. Mayıs 27, 2009 7:22 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
  avatar
  GökTürk
  Yeni Üye
  Yeni Üye

  Erkek Mesaj Sayısı : 17
  Katkı Puanı : 26
  Reputation : 0
  Kayıt tarihi : 23/05/09

  Çocuk tecavüzü Bakanları ilgilendirmiyor mu?

  Mesaj tarafından GökTürk Bir Çarş. Mayıs 27, 2009 7:21 am

  Adli Tıp’tan “Hüseyin Üzmez’in cinsel tacizine uğrayan kız çocuk için aynı rapor verilecek, ben bu suça ortak olamam” diyerek istifa eden çocuk psikiyatristi Doç. Dr. Ayten Erdoğan “Üzmez’in üzerine gitme, keseriz” diye tehditler aldığını belirterek koruma istemiş ve isteğine cevap bile verilmemiş.

  Olacağı buydu tabii; medeni ve sivil toplumu uyanık bir ülke olsaydı asla serbest bırakılamayacak, en az 20-25 yıl hapis cezası istemiyle derhal yargılanacak bir suçlu, kendi ağzıyla suçunu itiraf etmiş bir çocuk tecavüzcüsü inanılmaz şekilde serbest bırakılıyor ve “Adli Tıp kararı bekleniyor” bahanesiyle hâlâ hiçbir işlem yapılmıyor.Ruhat Mengi.

   Forum Saati Ptsi Ara. 10, 2018 7:04 am