www.deizm.org'un gelişmesi için bir şeyler yapmak istemez misin?

İletişim: deizmturkiye@gmail.com

Join the forum, it's quick and easy

www.deizm.org'un gelişmesi için bir şeyler yapmak istemez misin?

İletişim: deizmturkiye@gmail.com

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
#SomayıUnutma
Sorumluların ceza almaları için, böyle bir katliamın bir daha yaşanmaması için #SomayıUnutma.

3 posters

İtirazımız var!

Vendetta
    Vendetta
    Katılımcı Üye
    Katılımcı Üye

Erkek Mesaj Sayısı : 166
    Katkı Puanı : 224

İtirazımız var! Empty İtirazımız var!

Mesaj tarafından Vendetta Ptsi Ocak 24, 2011 1:47 am

biz %99 u müslüman bi ülkede yaşıyoruz bu yüzden herkes bizim kurallarımızı kabul etmeli Sad kırmızı başlıklı kızın adı "kırmızı türbanlı kız" olarak değiştirilip çocuklarımıza öyle okutulmalı.yoksa hepimiz günaha gireriz.başbakanımızada konuyu sms çekerek ilettim inşaaallaaah bana geri döner.kafir olmayın bu dediğim çok önemlidir.bu yazıyı sonuna kadar okumazsanız günaha girersiniz.kırmızı türbanlı kız kitabı basıldığında hepiniz almalısınız (50 tl ama alın sevaptır)al bunu alamazmısın sen ne biçim müslümansın? Shocked
    Cennet-Kapisi
    Cennet-Kapisi
    Orta Dereceli Üye
    Orta Dereceli Üye

Erkek Mesaj Sayısı : 217
    Katkı Puanı : 279

İtirazımız var! Empty Geri: İtirazımız var!

Mesaj tarafından Cennet-Kapisi Ptsi Ocak 24, 2011 2:17 am

Vendetta demiş ki:biz %99 u müslüman bi ülkede yaşıyoruz bu yüzden herkes bizim kurallarımızı kabul etmeli Sad kırmızı başlıklı kızın adı "kırmızı türbanlı kız" olarak değiştirilip çocuklarımıza öyle okutulmalı.yoksa hepimiz günaha gireriz.başbakanımızada konuyu sms çekerek ilettim inşaaallaaah bana geri döner.kafir olmayın bu dediğim çok önemlidir.bu yazıyı sonuna kadar okumazsanız günaha girersiniz.kırmızı türbanlı kız kitabı basıldığında hepiniz almalısınız (50 tl ama alın sevaptır)al bunu alamazmısın sen ne biçim müslümansın? Shocked

Allah akil versin insaAllah
    Vendetta
    Vendetta
    Katılımcı Üye
    Katılımcı Üye

Erkek Mesaj Sayısı : 166
    Katkı Puanı : 224

Mesaj tarafından Vendetta Ptsi Ocak 24, 2011 7:51 pm

beğenmiyorsan konunun altına yorum yapma lan!başlarım senin allahına
    norm-people
    Yeni Üye
    Yeni Üye

Erkek Mesaj Sayısı : 10
    Katkı Puanı : 34

Mesaj tarafından norm-people Salı Ağus. 14, 2012 7:16 pm

saatlerdir sitede yazıları okuyorum '''cennet-kapısının''' tek derdi yazılara karşı çıkıp eleştirmek.arkadaş bence sende inanmıyorsun dinine,içinde şüphe olduğunu hissediyorum ama bu şüphelere beynini kapamış sorgulamıyorsun allah allah diyene kadar bir düşün.sana kurandan 1000 süpheli boşluk göstersek sen o boşluklara allah yazıp doldurup gene inanacaksın.sana basit bir örnek cevapla tarı geçmişi ve geleceği görendir kuranda öyle diyor peki tanrı nasıl olduda gönderdiği diger dinlerin değiştirileceğini göremedi veyaa incilin tevratın zeburun değiştirildiğini söylüyorsunuz ozaman tanrının hepsini kuraın aynısı gibi yazıp gönermesi lazım ama ne hikmetse tanrının fikri her kitapta bayaa değişiyor.acaba tanrınında mı düşünceleri değişiyor İNSAN GİBİ.saygılar.

Forum Saati Perş. Mart 28, 2024 7:28 pm