www.deizm.org'un gelişmesi için bir şeyler yapmak istemez misin?

İletişim: deizmturkiye@gmail.com

Join the forum, it's quick and easy

www.deizm.org'un gelişmesi için bir şeyler yapmak istemez misin?

İletişim: deizmturkiye@gmail.com

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
#SomayıUnutma
Sorumluların ceza almaları için, böyle bir katliamın bir daha yaşanmaması için #SomayıUnutma.

Eşcinsellik ve İslam

Anket

Eşcinsel evliliği olmalı mı?

[ 2 ]
    Eşcinsellik ve İslam Bar_left50%Eşcinsellik ve İslam Bar_right [50%] 
    [ 2 ]
    Eşcinsellik ve İslam Bar_left50%Eşcinsellik ve İslam Bar_right [50%] 
    [ 0 ]
    Eşcinsellik ve İslam Bar_left0%Eşcinsellik ve İslam Bar_right [0%] 

Toplam Oylar: 4
    Back
    dininibilmeyenadam
    dininibilmeyenadam
    Yeni Üye
    Yeni Üye

Kadın Mesaj Sayısı : 10
    Katkı Puanı : 16

Eşcinsellik ve İslam Empty Eşcinsellik ve İslam

Mesaj tarafından dininibilmeyenadam Çarş. Ara. 23, 2015 5:26 am

Hepinize iyi akşamlar, dostlar.
    Buraya sadece bunu yazmak, içimi dökmek için kayıt oldum. Eğer homofobiniz varsa, bu konudan 'geri' tuşuna basıp çıkmanız rica olunur. Aksi takdirde homofobik birinin bu konu altında tartışma yaratmasına tahammül edemeyeceğim. Sağ olun.

Eşcinsel olmayı hastalık olarak kabul edenler sadece onların farklı olduğunu göz ardı edenlerdir. Toplumda bu kadar çok kahverengi gözlü varken tutup da mavi gözlü olmak,genetik yapıdan kaynaklanan bir şey elbette, doğalken hormonel yapısı ve ailesel faktörlerden dolayı eşcinsel olmuş insanı 'suçlamak' ve 'hasta' yerine koymak tabir-i caizse ne kadar mantığa yatkın olabilir ki?

İslam'ı Seçen İnsanların Eşcinsellik Hakkındaki Düşünceleri

Bu diyalog benimle ve K... adlı bir şahıs arasında geçmiştir. Kendisi pek çok kez hacca gitmiş, sakal bırakmış ama imam olmayan gizli cübbe ve sarık fetişidir.

K: Şu eşcinselleri de anlayamıyorum, Allah kuranda hede hede diye yazmış sen niye karşı tarafa bakıyorsun ki?
    D:Sahi böyle mi düşünüyorsun? Sadece tercih meselesi mi bu?
    K: Ya ne olacak? Bunlar Türkiye'yi ahlakından bozduruyorlar, kardeşim.
    D: Nasıl?
    K: ...'de böyle  bir çifte rastladım.
    D: Nasıl anladın?
    K: İki erkektiler, tamam mı? (Gay kavramından habersiz masum K...'miz) Çok samimiydiler. Hem haram şeyler yapıyorlar hem de toplum içinde yapıyorlar. Bunlar kuranda yazılmış şeyler. Ülke ne hale gidiyor ne hale! (burada dövünüyor ve içini çekiyor)
    D: İnsanların hayatlarını kendi kararları idare eder. Sen neden münasebete giriyorsun?
    K: Yahu kardeşim biz bırakalım da ülke elden gitsin mi? İğrençler. (Bu kelimeyi tükürükler saçarak vurguluyor.) Anlatamıyor muyum? Kendi cinsinden zevk alan insan nasıl olabilir ya?
    D:...
    K: Bir de empati kur diye zırvalıyorsunuz. Bu hastalıklı insanlarla nasıl empati kurabilirim ben? Eşcinsel olmak normal olsaydı Allah bizi eşcinsel yaratırdı. Ama yaratmadı.
    D: Saded?
    K: İşin aslı şu ki eşcinselliler Allah tarafından lanetlenmiş kişilerdir ve bununla imtihan edilirler.

Bu lafı duyduktan beş dakika sonra müsaade isteyip ayrıldım. İçimden Allah da seni çift haneli IQ'lu yaratmış, imtihan ediliyorsun demek geldi ama kendimi tuttum.

Sahiden müslüman biri cevap yazabilir mi? Böyle düşünen herkesi öpüyorum...

İyi Akşamlar.

Forum Saati Cuma Mart 29, 2024 5:53 am