www.deizm.org'un gelişmesi için bir şeyler yapmak istemez misin?

İletişim: deizmturkiye@gmail.com
#SomayıUnutma
Sorumluların ceza almaları için, böyle bir katliamın bir daha yaşanmaması için #SomayıUnutma.

  Tanrı İnsanlığı İslamdan Korusun

  Paylaş
  avatar
  Zeus2
  Katılımcı Üye
  Katılımcı Üye

  Erkek Mesaj Sayısı : 81
  Yaş : 34
  Katkı Puanı : 197
  Reputation : 8
  Kayıt tarihi : 07/10/15

  Tanrı İnsanlığı İslamdan Korusun

  Mesaj tarafından Zeus2 Bir Paz Ocak 17, 2016 8:29 am

  Yıllardır insanların onurlu yaşadığı bir dünya hayal edip durdum. İslamla beraber bütün sapkınlıklar ve sapıklıklar 21. yüzyılada taşındı.

  İnsanlar birgün İslam'daki vahşeti, kötülüğü, ilkelliği sonunda reelize edip, ondan kitleler halinde uzaklaşmaya başlayabilirler mi? Ritüelleri ve ilkeleri ile İslam hiç kuşkusuz bir uç din.
  1,7 milyar zavallı, fakir, düşkün, çoğu onursuz ve gurursuz ve şanssız insanın adapte ettiği kötü, ilkel, hatta iğrenç bir yaşam tarzı. Kadın ve erkek sünnetleri ile çeşitli hayvanların kurban edildiği kanlı ve barbar ritüelleri olan, kadının aşağılandığı, cinsiyet ayrımcılığının yapıldığı, Kerbela gününde inanırların vücutlarına işkence ederek kanlarını akıttığı, her yıl 30 gün gündüzleri aç susuz kalınıp, geceleri sabahlara dek tıkınılan bir yaşam tarzı.

  Neden diye soruyoruz kendi kendimize.
  Neden günümüzde daha sapık olması mümkün olmayacak kadar aşırı bir din olan İslam hala yaşanıyor? Hala pratik ediliyor? Hala saygı ile anılıyor? Hala saygı duyulması bekleniyor?
  Neden?
  İslam'ın sonu bir gün aniden gelecek mi dersiniz? Bu sapkınlık ve aşırılık daha ne kadar devam edebilir diyorsunuz? Bir gün bu din yok olacak mı diyorsunuz?

  Bu sapkın din nasıl böyle yüzlerce yıl ayakta kalabildi ve bugün hala insanlar üzerinde en fazla etkisi olan bir şey , onu anlamak zor.

  Hayvan Kurbanı  Erkek Sünneti  Dr. Haydar Dümen (Seksolog):"Sünnet bütünüyle olumsuz bir eylemdir. Baştan sona yanlış. Çünkü, adı ister Tanrı, ister doğa olsun, evrenin süreçleri içinde bedenimizde ne bir hücremiz fazla, ne eksiktir. Bu yüzden doğa ya da Tanrı hatalı imalat yaratmaz.  

  Kadın Sünneti  Aşure Günü (İran)

  Aşure günü İranda müslümanlar kendilerini ve çocuklarını bıçaklarlar.


  Oruç  Burka  İslamda Şiddet
  Kuran Tevbe Suresi 5. Ayet - Böylece haram aylar çıktığı zaman artık kafirleri bulduğunuz yerde öldürün ve onları yakalayın .  İslamda Cariye (Kadın Köle)
  Ahzab Suresi 50 Ayet - Biz bilhassa sana şunları helâl kıldık: Ücretlerini vermiş olduğun eşlerini(Kadın Parayla alınıp satılan maldır), Allah'ın sana ganimet olarak ihsan buyurduklarından sahip olduğun cariyeler(kadın köle).
  avatar
  Tuyonist
  Yeni Üye
  Yeni Üye

  Erkek Mesaj Sayısı : 26
  Yaş : 28
  Katkı Puanı : 59
  Reputation : 1
  Kayıt tarihi : 12/12/15

  Geri: Tanrı İnsanlığı İslamdan Korusun

  Mesaj tarafından Tuyonist Bir Ptsi Ocak 18, 2016 6:40 am

  Biraz nefret dolu olmuş ama haksızsın diyemem. Bencelerime gelince; bu kadar ayakta kalmadının sebebi Osmanlı imparatorluğudur. Yoksa arap yarım adasına sıkışıp kalırdı islam. Çünkü osmanlıdan önceki islam orduları (arap orduları) gittikleri yerde kan döküp ganimet almaktan başka birşey yapmamıştır. Osmanlı ise bu dini kendi kültürü ile harmanlamış ve yumuşak bir felsefeye oturtarak yaymıştır. Kendi coğrafyamız adına felsefesi değişen yumşayan bu din yaşamaya devam etmiştir diye düşünüyorum. Tasavvuf bunda çok etkili olmuş ve olmaya devam etmektedir. Saygılar.

   Forum Saati Ptsi Ara. 10, 2018 7:05 am