www.deizm.org'un gelişmesi için bir şeyler yapmak istemez misin?

İletişim: deizmturkiye@gmail.com

Join the forum, it's quick and easy

www.deizm.org'un gelişmesi için bir şeyler yapmak istemez misin?

İletişim: deizmturkiye@gmail.com

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
#SomayıUnutma
Sorumluların ceza almaları için, böyle bir katliamın bir daha yaşanmaması için #SomayıUnutma.

5 posters

Richard Dawkins - Din ve Ahlak Üzerine

captcha
    captcha
    Site Yöneticisi
    Site Yöneticisi

Erkek Mesaj Sayısı : 342
    Katkı Puanı : 718

Richard Dawkins - Din ve Ahlak Üzerine Empty Richard Dawkins - Din ve Ahlak Üzerine

Mesaj tarafından captcha Salı Haz. 01, 2010 1:49 am

Üslubu da süper adamın ya Very Happy

Molekuler
    Molekuler
    Katılımcı Üye
    Katılımcı Üye

Kadın Mesaj Sayısı : 54
    Katkı Puanı : 64

Richard Dawkins - Din ve Ahlak Üzerine Empty Geri: Richard Dawkins - Din ve Ahlak Üzerine

Mesaj tarafından Molekuler Salı Haz. 01, 2010 5:51 am

Gerçekten okuyor-çalışıyor adam ya. Çok kısa bir sürede mantıklı bir yanıt verdi.
    Şimdi beni analiz edelim. Biri bu soruyu sorsa; düşünür ve pek de tatmin etmeyen bir cevap veririm. Ardından konu değişir ve benim aklıma güzel bir yanıt gelir. İş işten geçmiş olur. Ben kendimi yine de seviyorum. Dahiyim geç de olsa düşüyor jeton, ne mutlu! Very Happy
    captcha
    captcha
    Site Yöneticisi
    Site Yöneticisi

Erkek Mesaj Sayısı : 342
    Katkı Puanı : 718

Richard Dawkins - Din ve Ahlak Üzerine Empty Geri: Richard Dawkins - Din ve Ahlak Üzerine

Mesaj tarafından captcha Çarş. Haz. 02, 2010 1:25 am

Beynini çalıştırarak yaşıyor adam sürekli.. Ondan böyle hiperzekaymış gibi bakıyoruz adama Smile
    Bir de dinsizlere gerizekalı, ahmak, budala derler... Kaç tanesi bunun gibi bir adamın kitabını okumuş da bir şeyler biliyor bu adamın hakkında.. Very Happy
    Millete diyorum "Richard Dawkins'in kitabını alacağım arkadaşlar, kitapçıyı gördünüz mü?". "O kim be?" diyorlar..
    melissa buse
    melissa buse
    Katılımcı Üye
    Katılımcı Üye

Kadın Mesaj Sayısı : 167
    Katkı Puanı : 176

Mesaj tarafından melissa buse Cuma Haz. 04, 2010 10:40 pm

oturaklı
    ukedi
    ukedi
    Katılımcı Üye
    Katılımcı Üye

Kadın Mesaj Sayısı : 159
    Katkı Puanı : 210

Mesaj tarafından ukedi Perş. Tem. 08, 2010 8:44 pm

Molekuler demiş ki:Gerçekten okuyor-çalışıyor adam ya. Çok kısa bir sürede mantıklı bir yanıt verdi.
    Şimdi beni analiz edelim. Biri bu soruyu sorsa; düşünür ve pek de tatmin etmeyen bir cevap veririm. Ardından konu değişir ve benim aklıma güzel bir yanıt gelir. İş işten geçmiş olur. Ben kendimi yine de seviyorum. Dahiyim geç de olsa düşüyor jeton, ne mutlu! Very Happy

kesinlikle aynı şey bana da oluyor. internette yazışırken gelen soruların üzerine düşünmek, yanıtlamak, cümleyi toparlamak kolay. ama sözlü bir tartışmaya girildiğinde böyle kısa sürede mantıklı bir cevap vermek zor oluyor Very Happy
    ÖöZgE
    ÖöZgE
    Katılımcı Üye
    Katılımcı Üye

Kadın Mesaj Sayısı : 59
    Katkı Puanı : 72

Mesaj tarafından ÖöZgE C.tesi Tem. 10, 2010 5:29 am

Helal olsun ya !
    Bu adamı seviyorum Smile

Forum Saati Paz Mayıs 12, 2024 4:52 pm