www.deizm.org'un gelişmesi için bir şeyler yapmak istemez misin?

İletişim: deizmturkiye@gmail.com

Join the forum, it's quick and easy

www.deizm.org'un gelişmesi için bir şeyler yapmak istemez misin?

İletişim: deizmturkiye@gmail.com

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
#SomayıUnutma
Sorumluların ceza almaları için, böyle bir katliamın bir daha yaşanmaması için #SomayıUnutma.

3 posters

İmani Meselelerde Sorulara "Samimiyet" Şartı Kaydınca İnşaAllah Cevap Bulacağınız Bir Site

Tikky
    Tikky
    Katılımcı Üye
    Katılımcı Üye

Erkek Mesaj Sayısı : 153
    Katkı Puanı : 187

İmani Meselelerde Sorulara "Samimiyet" Şartı Kaydınca İnşaAllah Cevap Bulacağınız Bir Site Empty İmani Meselelerde Sorulara "Samimiyet" Şartı Kaydınca İnşaAllah Cevap Bulacağınız Bir Site

Mesaj tarafından Tikky Ptsi Tem. 26, 2010 4:23 am

Selamun Aleykum :

Ben "Samimiyim" Ve "Ön Yargılarımı Bir Kenara Bırakıp " İman Etmek İsterim. Ama Aklımda Sorular Var. Ve Var Olan Bu Sorular Benim Kafamı Karıştırdı Bu Yüzden İman Etmedim. Veya Bu Sorular Kafamı Karıştırıyor Bu Yüzden İman Edemiyorum, Diyen Kardeşlerimize;

Ruhlarına Huzur, Akıllarına Cevap, Yaralı Ve Elemli Kapllerine Bir Merhem Hükmünde Olmasını Temenni Ettiğim Bir Kaç Linki Burada Siz Değerli Kardeşlerimin Kuvvetli Nazarlarına Sunar , Yüksek Nazarlarını Buraya Celp Edip İstifade Etmeleri Hususun da İstirham da Bulunacağım. Herkesten İstirhamım Şudur. "Beni Kırmazsanız Sevinirim" Bir Defa Girip Bir Bakın.Sizinde Göreceğiniz Gibi Gündemde Olan Çeşitli Konu Başlıkları Yazılı.Ve Bu Başlıklardan Bazıları Kulağa Tanıdık Gelebilir!!! Bir Dönemler Sorupta Cevap Alamadığınız Sorular Olabilir. Yada Tatmin Olmadığınız Soruların Cevaplarını Bulabilirsiniz İnşaAllah Bi İznillah ... Sayfanın Aşağıda da 1.2.3.4 Diye Diyer Sayfalara Bakabileceğiniz Bölümlerde Mevcut. Bu Sayfaların Tamamına Bakın Sizin İlginizi Celp Eden Bir Konuyu Seçin Ve Hem Görsel Hemde İşitsel Olarak Yapılan Bu Sohbetlerde " Hem Gülecek, Hemde Sorularınızın" Yanıtlarını İnşaAllah Bi İznillah Bulacaksınız.

Buyrun Efendim Tıklayınız İnşaAllah Allah İstifademizi / İsfitadenizi Arttırsın İnşaAllah ...

"İzlemekle Birşey Kaybetmezsiniz." Ama İzlemeseniz "Ne Kazanacağınızı Asla Bilemeyeceksiniz"

Gerçek Hakikatlere Muhattap Olmakta Elinizde ... Veya Gerçek Hakikatlere Kulak Tıkayıp Gerçekleri Görmezlikten Gelmekte Elinizde

Not: Lütfen Kimse Yorum Yapmasın. İzleyen İzlesin İzlemeyende İzlemeye Bilir. Ama Yorum Yapılmamasını İstirham Edeceğim. Konular " Kasıtlı Olarak Çok Çarpıtılıp Ana Mevzudan Uzaklaştırılmaya Çalışıyor" ...Böyle Olmaması İçin İstirhamda Ve "Ricada" Bulunuyorum

Saygılarımla.
    captcha
    captcha
    Site Yöneticisi
    Site Yöneticisi

Erkek Mesaj Sayısı : 342
    Katkı Puanı : 718

İmani Meselelerde Sorulara "Samimiyet" Şartı Kaydınca İnşaAllah Cevap Bulacağınız Bir Site Empty Geri: İmani Meselelerde Sorulara "Samimiyet" Şartı Kaydınca İnşaAllah Cevap Bulacağınız Bir Site

Mesaj tarafından captcha Paz Ağus. 08, 2010 3:00 am

ohoo birileri siteye koyulan videolara misilleme yapmış.. güzel, güzel.. gerçekten faydalı.. islam'ın ne olduğunu açıkça anlatıyordur eminim bütün videolar.. izlenilmesi gerekir.

şunu çok beğendim: o, ol der; her şey oluverir
    Tikky
    Tikky
    Katılımcı Üye
    Katılımcı Üye

Erkek Mesaj Sayısı : 153
    Katkı Puanı : 187

İmani Meselelerde Sorulara "Samimiyet" Şartı Kaydınca İnşaAllah Cevap Bulacağınız Bir Site Empty Geri: İmani Meselelerde Sorulara "Samimiyet" Şartı Kaydınca İnşaAllah Cevap Bulacağınız Bir Site

Mesaj tarafından Tikky Paz Ağus. 08, 2010 3:03 am

Smile İzlemekle Birşey Kaybetmezseniz. Ama İzlemeyerek Ne Kazanacağınızı Bilemezsiniz. Akla Kalbe Ve Ruha Hitap Ettiğine İnandığım Videolardan İstifade Etmenizi Temenni Ederim. "Hem Güldürerek Espiryle Anlatıyor Uğur Abi." Allah Kendisinden İstifademizi Arttırsın İnşaAllah... Nasipse Bir Kaç Farklı Linkte Yakında Paylaşa Bilirim.

Not: Sana Diyorum Ya Kardeşim !... İnat Etmeyen Her Kişi İman Eder Ama.. İnattan Ne Anladığıda Önemli İştee.. Şayet Bahsettiğin Sohbeti Sonuna Kadar Dinle İse Alemlerin Hakkında Bir Bilgiyi Anlamışsındır İnşaAllah
    Saygılarımla
    captcha
    captcha
    Site Yöneticisi
    Site Yöneticisi

Erkek Mesaj Sayısı : 342
    Katkı Puanı : 718

Mesaj tarafından captcha Paz Şub. 20, 2011 3:26 am

link kırık
    Tikky.
    Tikky.
    Katılımcı Üye
    Katılımcı Üye

Erkek Mesaj Sayısı : 73
    Katkı Puanı : 113

Mesaj tarafından Tikky. Ptsi Tem. 26, 2021 7:17 am

captcha demiş ki:Link Kırık

Merhaba, Geç Oldu Özür Dilerim Lakin Hakkı Söylediğim İçin Sayfadan Attığınız İçin Ancak Düzelte Biliyorum.  Very Happy  Very Happy  Very Happy  Sohbetler Kısmını Sanırım Site Kaldırmadığı İçin You Tube Platformuna Taşımışlar. Böylede Bir Çok Kişiye de Ulaşma İmkanı Yakalamışlar.  Aklınızdaki Sorulara Cevap Bulacağınız Bir Çok Ön Yargılardan Arınacağınız Sizler Gibi Deistlerin Sordukları Sorulara Cevap Veren İslami Kısa Sohbet Videolarının Linklerini Bırakıyorum

Muhtelif Bir Çok Soruya Cevap Veriliyor

Deist Ve Ateist Gençlerin Akıllarındaki Tüm Soruları Sorup TAM Cevap Aldıkları Sokak Röportajları . Muhakkak İzleyin. Ha Ben Kafamı Toprağa Gömeceğim Diyorsanız Paşa Gönlünüz Bilir. Özgür Düşünmeye Açıksanız Buyurun

Tıkla

Ateistlerin Tüm İddialarını Yerle Bir Eden Muhteşem Bir Sayfa !... İnanın Bana Bunu İzleyince Hayatınız Değişecek. Hepsini İzleyemeyebilirsiniz Eyvallah Ama Bunu Sakın Kaçırmayın ! Favorim !

Kesin İzle Tıkla

Tikky.
    Tikky.
    Katılımcı Üye
    Katılımcı Üye

Mesaj tarafından Tikky. Salı Tem. 27, 2021 7:26 pm

Konuşmak İsteyen
    Soruları Olup Cevap Arayanları Beklerim:
    https://DeistlereCevap.Yetkin-Forum.com
    Tikky.
    Tikky.
    Katılımcı Üye
    Katılımcı Üye

Mesaj tarafından Tikky. Çarş. Tem. 28, 2021 3:03 am

SAYFA KAPALI ADMİNİ NEREDE BİLMİYORUM
    CEVAP VERME HAKKI SAKLIDIR !
    BU FORUMA GELİP HEM CEVAP HEMDE SORU SORABİLİRSİNİZ

Https://DeistlereCevap.Yetkin-Forum.com

Forum Saati Perş. Mayıs 09, 2024 12:04 am