www.deizm.org'un gelişmesi için bir şeyler yapmak istemez misin?

İletişim: deizmturkiye@gmail.com

Join the forum, it's quick and easy

www.deizm.org'un gelişmesi için bir şeyler yapmak istemez misin?

İletişim: deizmturkiye@gmail.com

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
#SomayıUnutma
Sorumluların ceza almaları için, böyle bir katliamın bir daha yaşanmaması için #SomayıUnutma.

5 posters

Bu sureyi okuyunca ağladım :(

Vendetta
    Vendetta
    Katılımcı Üye
    Katılımcı Üye

Erkek Mesaj Sayısı : 166
    Katkı Puanı : 224

Bu sureyi okuyunca ağladım :( Empty Bu sureyi okuyunca ağladım :(

Mesaj tarafından Vendetta Çarş. Ekim 06, 2010 1:04 am

ayı yoyo gibi hoplattım dizimde sektirdim de yine benim eski futbolcu olduğuma inanmadılar gittiler yine tottenham hotput takımına taptılar (Soccer,90)

ayı ikiye bölmüş hala inanmamışlar da gidip yinede putlara tapmışlar ne kadar mantıklı değilmi?biri gözümün önünde ayı ikiye bölcekte ben o kişiye inanmıcam çok komiksiniz ya Smile
    bazikortam
    bazikortam
    Katılımcı Üye
    Katılımcı Üye

Kadın Mesaj Sayısı : 142
    Katkı Puanı : 298

Bu sureyi okuyunca ağladım :( Empty Geri: Bu sureyi okuyunca ağladım :(

Mesaj tarafından bazikortam Çarş. Ekim 06, 2010 3:06 am

Vendetta demiş ki:ayı yoyo gibi hoplattım dizimde sektirdim de yine benim eski futbolcu olduğuma inanmadılar gittiler yine tottenham hotput takımına taptılar (Soccer,90)

ayı ikiye bölmüş hala inanmamışlar da gidip yinede putlara tapmışlar ne kadar mantıklı değilmi?biri gözümün önünde ayı ikiye bölcekte ben o kişiye inanmıcam çok komiksiniz ya Smile
    Smile Smile
    Cennet-Kapisi
    Cennet-Kapisi
    Orta Dereceli Üye
    Orta Dereceli Üye

Erkek Mesaj Sayısı : 217
    Katkı Puanı : 279

Mesaj tarafından Cennet-Kapisi Çarş. Ocak 19, 2011 10:46 pm

Vendetta demiş ki:ayı yoyo gibi hoplattım dizimde sektirdim de yine benim eski futbolcu olduğuma inanmadılar gittiler yine tottenham hotput takımına taptılar (Soccer,90)

Selamun Aleykum,

Ben sizin gibi insanlarla nasil bir konu Hakkinda ciddi konusa bilirim? Özür dilerim ama 5 yasindaki bir cocuk aklina sahipsiniz!

Saygilar
    Plüton
    Plüton
    Katılımcı Üye
    Katılımcı Üye

Kadın Mesaj Sayısı : 114
    Katkı Puanı : 153

Mesaj tarafından Plüton Çarş. Ocak 19, 2011 10:54 pm

Söylemek istediği şeyi nükteli bir şekilde söylemiş bunun 5 yaşındaki bir çocuk aklına sahip olmakla ne alakası var?
    Cennet-Kapisi
    Cennet-Kapisi
    Orta Dereceli Üye
    Orta Dereceli Üye

Mesaj tarafından Cennet-Kapisi Çarş. Ocak 19, 2011 11:08 pm

Plüton demiş ki:Söylemek istediği şeyi nükteli bir şekilde söylemiş bunun 5 yaşındaki bir çocuk aklına sahip olmakla ne alakası var?

Gercekten anlamiyormusun? yoksa Anlamiyormus gibi yapiyorsun? Ben Süphelenmeye basladim Allah akil versin insaAllah
    Plüton
    Plüton
    Katılımcı Üye
    Katılımcı Üye

Mesaj tarafından Plüton Çarş. Ocak 19, 2011 11:17 pm

Bunun anlayıp anlayamamakla alakası yok.Sizin bunu anlayamamanız üzüntü verici.Bu sadece bakılan pencereyle alakalı.Size göre bu çok büyük ve çocukca bir şey ancak bana göre yalnızca espri yollu anlatma biçimi.Ki eminim ki vendettaya görede bu böyle.
    Cennet-Kapisi
    Cennet-Kapisi
    Orta Dereceli Üye
    Orta Dereceli Üye

Mesaj tarafından Cennet-Kapisi Çarş. Ocak 19, 2011 11:27 pm

Bu Konu'nun Basligi ve icerik ne demek istenilen apacik ortada ne yaziki sen bunu anlamiyorsun ve halen daha normal oldugunu israr ediyorsun son duraga geldik daha fazla sanada birsey diyemem artik ne biliyorsan ona inan Wink
    Plüton
    Plüton
    Katılımcı Üye
    Katılımcı Üye

Mesaj tarafından Plüton Çarş. Ocak 19, 2011 11:32 pm

Arkadaşım ben yazılanı anlıyorum merak etme.Söylenmek istenen düşünce sadece esprili bir uslupla söylenmiş o kadar bunu anlatmaya çalışıyorum.Bununda 5 yaşındaki bir çocuğun zekasına sahip olmakla alakası yoktur.Eğer kurana inanmamak size göre 5 yaşındaki bir çocuğun aklına sahip olmakla eş değerse asıl ben size bir şey diyemem.Daha doğrusu artık bir şey demeye gerek duymam.
    ukedi
    ukedi
    Katılımcı Üye
    Katılımcı Üye

Kadın Mesaj Sayısı : 159
    Katkı Puanı : 210

Mesaj tarafından ukedi Cuma Ocak 21, 2011 9:28 pm

sarkastik olmak güzel, ama müslümanlar genelde ince zekayı algılamıyor, karşılarındakini salak sanıyolar. Very Happy
    Vendetta
    Vendetta
    Katılımcı Üye
    Katılımcı Üye

Mesaj tarafından Vendetta Cuma Ocak 21, 2011 10:44 pm

Cennet-Kapisi demiş ki:

Selamun Aleykum,

Ben sizin gibi insanlarla nasil bir konu Hakkinda ciddi konusa bilirim? Özür dilerim ama 5 yasindaki bir cocuk aklina sahipsiniz!

Saygilar

dostum öncelikle yazdıklarına dikkat et bidaha uyarmam.benim 5 yaşındaki bir çocuk zekasına sahip olduğumu düşünüyor isen gel IQ testi yaptıralım zekası az çıkan bu foruma "ben gerizekalıyım hepinizden özür diliyorum,yazılanları işime geldiği gibi anladım anlattım bunun içinde hepinizden ayrıca özür diliyorum" yazsın ne dersin kabul mu?başka bir konunun altına da yazdım kendine güveniyorsan msn adresimi ekle seninle gerçek hayatta görüşelim bakalım 5 yaşında zekası olan kimmiş...
    Vendetta
    Vendetta
    Katılımcı Üye
    Katılımcı Üye

Mesaj tarafından Vendetta Cuma Ocak 21, 2011 10:49 pm

ben mizahı ve espriyi severim.eleştirilerimde bunu çoğu zaman yaparım.nedenmi?belki hoşuma gidiyor belkide böyle bir yapım var belkide "mizah en güçlü silahtır" sözüne inandığım içindir.genelde sakin,sohbet etmeyi seven ve neşeli bir yapım vardır.kolay kolay sinirlenmem kavgayı sevmem ama bu arkadaşımız anladığım kadarıyla insanları sinirlendirip bak nasılda kızdılar haklı çıktım mantığında biridir.cennet kapisi dostum bi sorunun varsa ben sana msnde görüşebileceğimiz yerleri söylerim ortak bi yerde görüşürüz merak etme burda kimliksiz yazıyoruz ama benim senin gibi kimseden korkum yok ve ayrıca seninle görüşmekte isterim ne dersin burda herkesin içinde cevabını yaz bekliyorum zeki arkadaşım...
    Cennet-Kapisi
    Cennet-Kapisi
    Orta Dereceli Üye
    Orta Dereceli Üye

Mesaj tarafından Cennet-Kapisi C.tesi Ocak 22, 2011 12:14 am

Vendetta demiş ki:ben mizahı ve espriyi severim.eleştirilerimde bunu çoğu zaman yaparım.nedenmi?belki hoşuma gidiyor belkide böyle bir yapım var belkide "mizah en güçlü silahtır" sözüne inandığım içindir.genelde sakin,sohbet etmeyi seven ve neşeli bir yapım vardır.kolay kolay sinirlenmem kavgayı sevmem ama bu arkadaşımız anladığım kadarıyla insanları sinirlendirip bak nasılda kızdılar haklı çıktım mantığında biridir.cennet kapisi dostum bi sorunun varsa ben sana msnde görüşebileceğimiz yerleri söylerim ortak bi yerde görüşürüz merak etme burda kimliksiz yazıyoruz ama benim senin gibi kimseden korkum yok ve ayrıca seninle görüşmekte isterim ne dersin burda herkesin içinde cevabını yaz bekliyorum zeki arkadaşım...

MSN Adresimi verdim eklemiyorsan ben ne yapayim Smile
    Vendetta
    Vendetta
    Katılımcı Üye
    Katılımcı Üye

Mesaj tarafından Vendetta C.tesi Ocak 22, 2011 9:29 pm

msn adresini ne zaman verdin?herkes msn adresini yazıyor ama profilde çıkmıyor bunu bilmeden verdim diyorsun.ben vereyim ekle koçum derdini paylaşalım cixworld@hotmail.com bekliyorum...

Forum Saati Ptsi Nis. 29, 2024 4:55 pm