www.deizm.org'un gelişmesi için bir şeyler yapmak istemez misin?

İletişim: deizmturkiye@gmail.com

Join the forum, it's quick and easy

www.deizm.org'un gelişmesi için bir şeyler yapmak istemez misin?

İletişim: deizmturkiye@gmail.com

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
#SomayıUnutma
Sorumluların ceza almaları için, böyle bir katliamın bir daha yaşanmaması için #SomayıUnutma.

4 posters

Fettullah Gülen'e göre fuhuş islamın emri

Burhan
    Burhan
    Katılımcı Üye
    Katılımcı Üye

Erkek Mesaj Sayısı : 57
    Katkı Puanı : 92

Fettullah Gülen'e göre fuhuş islamın emri Empty Fettullah Gülen'e göre fuhuş islamın emri

Mesaj tarafından Burhan Çarş. Ocak 12, 2011 4:10 pm

Fettullah hoca'nın yeni kitabından yapılan bir alıntıyı okuyunca çok güldüm.

Yazı hocanın "çizgimizi hecelerken" kitabından alınmış, şu linkte rastladım;
    http://www.kitapkaynagi.com/news/detail/id/109

Yazıda beni şaşırtan bölüm şöyle;

"Esirler hakkında İslâm’ın bir hükmü daha var ki, buna göre insan, esiri bir mülk-i yemin olarak istifraş edebilir. İnsan, nikâhlısı ile zifafa girdiği gibi, aynı şekilde esir kadınla da zevciyet muamelesinde bulunabilir. Bunun sonucunda da ortaya şöyle bir hüküm çıkar: Cariyeden dünyaya gelen bir çocuk, annesini cariyelikten kurtarır. Çocuk, o efendinin öz oğlu sayılır ve artık annesi de satılmaz. Bir insanın, esirken bir evde kadınefendi olmasının ne zararı var? Cariye meselesi hep mübalâğa ile anlatılır ama, bir kadını sokaktan kurtarma çaresi olarak bunun hiçbir zararı olmadığı açıktır."

Yani hocaya göre paran varsa kadın esir alıp, sonra düdüklemen normal, eger cocuk olursa başına kalır o ayrı, yani bildiğimiz fuhuşu islama uyarlamış helal olsun!
    supeluta
    supeluta
    Site Yöneticisi
    Site Yöneticisi

Erkek Mesaj Sayısı : 658
    Katkı Puanı : 802

Fettullah Gülen'e göre fuhuş islamın emri Empty Geri: Fettullah Gülen'e göre fuhuş islamın emri

Mesaj tarafından supeluta Perş. Ocak 13, 2011 8:18 am

herif kendisi hiç evlenmediği için evlilik dışı çocuk sahibi olma vs
    konularına kafa yoruyor demek ki.
    Uniak
    Uniak
    Tam Üye
    Tam Üye

Erkek Mesaj Sayısı : 558
    Katkı Puanı : 727

Fettullah Gülen'e göre fuhuş islamın emri Empty Geri: Fettullah Gülen'e göre fuhuş islamın emri

Mesaj tarafından Uniak C.tesi Ocak 15, 2011 12:03 am

Buradan şu anlamı da çıkarabiliriz.
    İslamiyete göre hür bir kadınla cinsel ilişkiye gireceğiniz zaman günah yazılmaması için.
    Size "ben senin esirin olmayı kabul ediyorum" derse o sizin cariyeniz olur.
    Sonra istediğiniz kadar cinsel ilişkiye girebilirsiniz.
    Böylece kimseye günah yazılmaz.

Ayrıca Amerikalılar Irak'a girdiğinde kadınlara tecavüz etti haberlerine kızmamak lazım.
    Zira İslam dininin mübah saydığı şeylerden.
    Burhan
    Burhan
    Katılımcı Üye
    Katılımcı Üye

Erkek Mesaj Sayısı : 57
    Katkı Puanı : 92

Mesaj tarafından Burhan C.tesi Ocak 15, 2011 2:15 am

Flash tv'de şu anda cüppeli ahmet çıktı. Bu konu açıldı, Hz. bilmemne'nin 17 cariyesi varmış. Bu gayet normal, Fethullah hakikati söylemiş diyor. Eş 4 tane olabilir ama cariyede sınır yokmuş. Paran ne kadara yetiyorsa artık.
    Sadece cariye evli olmayacak, bir de kızkardeşten biriyle olursan ötekiyle olamıyormuşsun.
    Herhalde aklısıra kendi kasedini temize çıkarıyor uyanık.
    Yuh ya, ortaçağda yaşıyoruz sanki
    supeluta
    supeluta
    Site Yöneticisi
    Site Yöneticisi

Mesaj tarafından supeluta C.tesi Ocak 15, 2011 3:47 pm

Bunlar dinin yan etkileri hep,
    din senin uçkuruna böylesine engeller yasaklar
    getirirse, ortaya çıkacak sonuçta bu olur.
    Padişahların haremlerini, insanların cinsel hayatını
    konuşmaktan başka bir adım ileriye gidemeyiz.
    Cennet-Kapisi
    Cennet-Kapisi
    Orta Dereceli Üye
    Orta Dereceli Üye

Erkek Mesaj Sayısı : 217
    Katkı Puanı : 279

Mesaj tarafından Cennet-Kapisi Çarş. Ocak 19, 2011 2:11 pm

ADMİN demiş ki:Bunlar dinin yan etkileri hep,
    din senin uçkuruna böylesine engeller yasaklar
    getirirse, ortaya çıkacak sonuçta bu olur.
    Padişahların haremlerini, insanların cinsel hayatını
    konuşmaktan başka bir adım ileriye gidemeyiz.

Selamun Aleykum,

Sayin Admin, size soruyorum! Islam sunu bunu emrediyor, ve bir müslüman Islamin emretiklerini uygulamiyor ve kötü bir hayat yasiyor. Sen bu müslümani görüyorsun ve Islami kötülüyorsun? Islamin sucu nedir bir müslüman böyle kötü seyler yapiyor ise? Allaha inansanda inanmasanda Allah sana akil vermistir sükretmesende görüyormusun ne kadar Cömert bizi yaratan? Cok iyi düsünmeni tafsiye ediyorum!

Saygilar
    supeluta
    supeluta
    Site Yöneticisi
    Site Yöneticisi

Mesaj tarafından supeluta Çarş. Ocak 19, 2011 4:12 pm

Cennet-Kapisi demiş ki:
    Selamun Aleykum,

Sayin Admin, size soruyorum! Islam sunu bunu emrediyor, ve bir müslüman Islamin emretiklerini uygulamiyor ve kötü bir hayat yasiyor. Sen bu müslümani görüyorsun ve Islami kötülüyorsun? Islamin sucu nedir bir müslüman böyle kötü seyler yapiyor ise? Allaha inansanda inanmasanda Allah sana akil vermistir sükretmesende görüyormusun ne kadar Cömert bizi yaratan? Cok iyi düsünmeni tafsiye ediyorum!

Saygilar

Aleykümselam,

Alıntıladığınız yazımda, "din senin uçkuruna böylesine engeller yasaklar getirirse" demişim, bu gerçek dışı bir şey mi? Ayrıca islam dememişim dikkat ederseniz din demişim, direkt islamı kötülememişim ancak kötüleyedebilirim tabi istersem, buna hakkım var çünkü birşeyin sonuçları kötü şeylere neden oluyorsa gayet tabi o şeyi kötüleyebilirim.

Bir müslüman kötü birşey yapıyorsa, bu kötü şeyi yaparken nedenine dinini koyuyorsa bu elbetteki islamın suçudur, o adamlar oralarda konuşurlarken, yazarlarken islamın kurallarına biayen saçmalıyorlar. Gidip mesela hırsızlık yapsa kalkıp islamı suçlayacak değilim, bu konu direkt dinle alakalı bir konu.

Saygılar.
    Cennet-Kapisi
    Cennet-Kapisi
    Orta Dereceli Üye
    Orta Dereceli Üye

Erkek Mesaj Sayısı : 217
    Katkı Puanı : 279

Mesaj tarafından Cennet-Kapisi Çarş. Ocak 19, 2011 10:11 pm

ADMİN demiş ki:
    Cennet-Kapisi demiş ki:
    Selamun Aleykum,

Saygilar

Aleykümselam,

Alıntıladığınız yazımda, "din senin uçkuruna böylesine engeller yasaklar getirirse" demişim, bu gerçek dışı bir şey mi? Ayrıca islam dememişim dikkat ederseniz din demişim, direkt islamı kötülememişim ancak kötüleyedebilirim tabi istersem, buna hakkım var çünkü birşeyin sonuçları kötü şeylere neden oluyorsa gayet tabi o şeyi kötüleyebilirim.

Bir müslüman kötü birşey yapıyorsa, bu kötü şeyi yaparken nedenine dinini koyuyorsa bu elbetteki islamın suçudur, o adamlar oralarda konuşurlarken, yazarlarken islamın kurallarına biayen saçmalıyorlar. Gidip mesela hırsızlık yapsa kalkıp islamı suçlayacak değilim, bu konu direkt dinle alakalı bir konu.

Saygılar.

Selamun Aleykum,
    Islami Hedef aldiginiz Apacik Ortada Alinti aldigim o sözünüzde. Müslüman gibi selam aliyorsunuz ancak Islamida Elestiririm diyorsunuz ve bunada Hakkim var diyorsunuz. Hayir Sayin Admin buna Hakkiniz yok! Sadece sizin degil Kimsenin yok! Islam kötülügü Emretmez iyiligi emreder aksini idda ediyorsaniz bana Kuran'i Kerimde gecen Ayeti Paylasin konusalim neymis Islamin kötü seylere sürükledigi. Islam Allah'in Dinidir Islam Kuran'dir! Dikkat edin Seytanin oyuncagi olmayin.

Saygilar

Forum Saati Ptsi Nis. 29, 2024 11:07 pm