www.deizm.org'un gelişmesi için bir şeyler yapmak istemez misin?

İletişim: deizmturkiye@gmail.com

Join the forum, it's quick and easy

www.deizm.org'un gelişmesi için bir şeyler yapmak istemez misin?

İletişim: deizmturkiye@gmail.com

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
#SomayıUnutma
Sorumluların ceza almaları için, böyle bir katliamın bir daha yaşanmaması için #SomayıUnutma.

4 posters

Eşcinsellik ve deizm

mmoda
    Yeni Üye
    Yeni Üye

Kadın Mesaj Sayısı : 8
    Katkı Puanı : 12

Eşcinsellik ve deizm Empty Eşcinsellik ve deizm

Mesaj tarafından mmoda Ptsi Haz. 27, 2011 11:06 am

Herkese merhabalar
    bir eşcinsel olarak soruyorum acaba tek tanrılı yada cok tanrılı dinler eşcinsellere başka cıkar yok bıraktı mı?Bizlere öldürülmekten ve cehennemde yanmaktan başka neler sundu?Üstelik kimilerine göre hastalık kimilerine göre gen problemi kimilerine gorede sapkınlık görülmesine rağmen.
    Öncelikle eşcinsellere hasta diyenler bunu travma.tecavüz.eksik baba figurü.tacize yorarlar.Bu yalanlar tanrının isa nın babası olduğu kadar yalandır:)madem bu bir hastalıksa tarihin en eski hastalığının hala tedavisini olmaması ne kadar ilginç!!!üstelik onca gay olan doktor arkadasların ne kadar mazoşist.Hergün kendilerine nonoş denmesinden aşağalnmaktan hoşlanıyorlar ki gidip tedavi olamıyorlar yada tıp bilgileri buna yetmiyor belkide boyle bir tedavi olmadığındandır:)
    bu bir gen problemi ise inanlara sormak gerek havva adem birde havdem mi vardı? yada havva acaba ıkız dogurmayı bırakıp 3üz mü dogurdu...cennetten kovulan...tanrı bugun buyuk bir problem haline gelen escinsellere nedense pek yer verememiş kutsal kitaplarda.tek cevap ÖLDÜRÜN...
    Gelelim sapkın diyenlere acaba ben hatırlıyorumda 5-6 yaslarında bunu hissetmeye basladım hatta daha bile erken acaba tanrı ne yaptımda sapıttı beni o yaslarda...yoksa buda mı bir sınav offfffff...keske daha basit bir soru sorsaydı bana keske:)tek derdim kac rekat namaz kılsam,hıdır idi yunus idi olsaydı...
    Neyse ilk yazıda kimseyi şişirmek istemem benim için deizm budur.egerki size tatmin edici cevaplar verilmezse peri masllarına dev balıklara kusların tas atacagına hatta ölülerin dirileceğine inanlar sizin cok basit karsı cinse sevgi besleyceğinize hayret ediyorsa onlara soylmek isterim bundan ala mucize mi olur? erkek bedenınde kadın ruhu tasıyorum ama kutsal sayılmıyorum aksine öldürülmek isteniyorum.sanırım beni öldürmek istemeyenlerle birlikte olamam cok normal:)
    amitolane
    amitolane
    Yeni Üye
    Yeni Üye

Kadın Mesaj Sayısı : 17
    Katkı Puanı : 31

Eşcinsellik ve deizm Empty Geri: Eşcinsellik ve deizm

Mesaj tarafından amitolane Paz Ocak 08, 2012 9:07 pm

Mesaja cevap verilmemis, dikkatimi cekti ve cevaplamak istedim.Sevgili mmoda görür müsün bilmiyorum ama yine de bu konuda yanında olduğumu belirtmek isterim.

Hak sayılan dinlerde, eşcinselliğin bir sapkınlık olduğu ve bu tür bir günah içerisinde olanların, yakılacağı söylenir.Eşcinsellik hormonel bir bozukluktur ama bunun bir hastalık olduğunun düşünülmesi çok yanlış.İnsanların gamzeleri olur bu da genetik bir bozukluktan kaynaklanır fakat güzellik ölçütü olarak bile sayılabilir.Kişinin kendisi öyle mutluysa ve o şekilde yaşamaktan oldukça zevk alıyorsa, artık kimsenin söyleyebileceği bir şey kalmamış demektir ki Tanrı o kişinin cinsel tercihlerine değil, kalbine bakar.Kendi dinlerini arkalarına alarak, sanki kendisi cennetlik de karşısındaki adam cinsel tercihi yüzünden cehennemlikmiş gibi atıp tutan insanlar var ya, işte onlar gerçekten cahil ve yobaz olan insanlardır bence.
    supeluta
    supeluta
    Site Yöneticisi
    Site Yöneticisi

Erkek Mesaj Sayısı : 658
    Katkı Puanı : 802

Mesaj tarafından supeluta Ptsi Ocak 09, 2012 8:23 pm

sn mmoda'nın entrisini bende yeni gördüm.

Sn mmoda güzel bir noktaya değinmiş, anlattıkları bile tek başına herhangi bir dinin insan ürünü olduğunu ispatlar.
    Kendinden olmayan, kendisine benzemeyen ve kendisi gibi yaşamayan herkesi allahının cehenneminde yanacağına inanan cahil cühelayı ve fikirlerini çok önemsememek gerekir diye düşünüyorum. Bu ülkede çoğunluğun içinden olmadığınız sürece, hep saklanmanız gerekir, heleki bir eşcinselin özgürce hayatını yaşaması yahut bir deistin bir ateistin fikirlerini özgürce söylemesi çok zordur.

Ha ama her düzen kendi muhalifini yaratır, bugünün düzeni bu, ilk muhalif tohumlarınıda bizim gibilerin attığını düşünüyorum, belki yüz yıl sonra bu topraklar bizim hayal ettiğimiz gibi olabilecektir.
    supeluta
    supeluta
    Site Yöneticisi
    Site Yöneticisi

Erkek Mesaj Sayısı : 658
    Katkı Puanı : 802

Mesaj tarafından supeluta Ptsi Ocak 09, 2012 9:39 pm

Ayrıca sevindirici bir haber bugünün gazetelerinde Smile Very Happy

Radikal
    Araştırmacı
    Araştırmacı
    Yeni Üye
    Yeni Üye

Erkek Mesaj Sayısı : 13
    Katkı Puanı : 23

Mesaj tarafından Araştırmacı Ptsi Mart 12, 2012 6:18 pm

sayın mmoda tabiki sizin hissettiklerinizi hissetmediğimiz için haliyle tam algılayamıyor hakkaniyetle yaklaşamıyoruz bu aradada din de bir kılıf oluyor diyebiliriz .cinsel arzuyu tatmin normaldir anormal olan ise bunu kendi hemcinsine duymaktır bu kanıya sizin yazınızı okuyup araştırmalarım neticesinde ulaştıklarımdır.şöyleki sosyal açıdan neslin sürdürülmesine ters. ki insan yapısına yerleştirilmiş bir sistem var. ki zevk alımın zirversi meninin aktığı zamandır böylece sen zevk alırken bu arada neslin tohumlarıda atılmış olunuyor döl yatağına. ve cinsellikte erkek ve kadın birbirini tamamlıyor.insan yapısına uygun ve doğal olan budur. gelelim sizin durumunuza Eşcinsellik hormonel bir bozukluktur ve tedavisi vardır

Forum Saati Paz Nis. 28, 2024 4:42 pm