www.deizm.org'un gelişmesi için bir şeyler yapmak istemez misin?

İletişim: deizmturkiye@gmail.com

Join the forum, it's quick and easy

www.deizm.org'un gelişmesi için bir şeyler yapmak istemez misin?

İletişim: deizmturkiye@gmail.com

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
#SomayıUnutma
Sorumluların ceza almaları için, böyle bir katliamın bir daha yaşanmaması için #SomayıUnutma.

5 posters

yaradanın en sevdiği kul ateistlerdir...

son
    Yeni Üye
    Yeni Üye

Erkek Mesaj Sayısı : 2
    Katkı Puanı : 6

yaradanın en sevdiği kul ateistlerdir... Empty yaradanın en sevdiği kul ateistlerdir...

Mesaj tarafından son Çarş. Ağus. 17, 2011 7:15 am

Yaratan ben olsaydım ki bir çok rivayete göre ole yani ben tanrıyım en el hakkım neyse su an ınsan versıyonumda olduğum için varsayım olarak dıorumki ben yaradanım...en çok hangi insan türünü severdim.....

Ateistleri severdim çünkü beni bir tek onlar anladı yahu ben yok ettim kendimi hiçbir kanıt bırakmadan hala benim adımı kullanarak ne işler çeviren bir suru dınler mınler var bu sacma dinlere körü körüne inanan benimle baği olmadığını anlamayan o akılsızlarımı sevecekdım.

Oysaki ateistler benim irademe en uygun yaşayanlar oldular. kendilerine tanıdığım özgür iradeleri ile kendi yollarını bulmak için özgürce yaşıyorlar ve yalakalık da yapmadan...işde bu sebeble en çok ateist kullarımı severdim.......

...... BEN BİLİNMEZLİĞİ SECDİM ÇÜNKÜ BİLİNİRSEM BEN SENİM SEN BENSİN VE O ANDAN İTİBAREN OYUN BİTER BİRDİR DERKEN NE DEDİKLERİNİ BİR BİLSELER........
    0
    Cennet-Kapisi
    Cennet-Kapisi
    Orta Dereceli Üye
    Orta Dereceli Üye

Erkek Mesaj Sayısı : 217
    Katkı Puanı : 279

yaradanın en sevdiği kul ateistlerdir... Empty Geri: yaradanın en sevdiği kul ateistlerdir...

Mesaj tarafından Cennet-Kapisi Cuma Ağus. 19, 2011 10:20 pm

Toplam iki mesaj sayin var her ikiside o kadar akilsizca ve sacmaki okumaya bile deymez! Senin yüzünden vaktim bosa gitti...
    Plüton
    Plüton
    Katılımcı Üye
    Katılımcı Üye

Kadın Mesaj Sayısı : 114
    Katkı Puanı : 153

yaradanın en sevdiği kul ateistlerdir... Empty Geri: yaradanın en sevdiği kul ateistlerdir...

Mesaj tarafından Plüton Paz Ekim 16, 2011 7:33 pm

kimse sana zorla okutmuyor cennet kapısı.
    HicBitmeyenAkbil
    HicBitmeyenAkbil
    Yeni Üye
    Yeni Üye

Erkek Mesaj Sayısı : 21
    Katkı Puanı : 55

Mesaj tarafından HicBitmeyenAkbil Salı Mayıs 31, 2016 3:26 pm

.

En son HicBitmeyenAkbil tarafından Cuma Tem. 20, 2018 10:12 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
    Dizz
    Yeni Üye
    Yeni Üye

Erkek Mesaj Sayısı : 8
    Katkı Puanı : 25

Mesaj tarafından Dizz Cuma Haz. 03, 2016 5:18 pm

Cennet-Kapisi demiş ki:Toplam iki mesaj sayin var her ikiside o kadar akilsizca ve sacmaki okumaya bile deymez! Senin yüzünden vaktim bosa gitti...
    Sizin gibiler okumayı pek sevmezler. Birazcık bilgi fazla gelir.

Forum Saati C.tesi Nis. 27, 2024 12:03 am