www.deizm.org'un gelişmesi için bir şeyler yapmak istemez misin?

İletişim: deizmturkiye@gmail.com

Join the forum, it's quick and easy

www.deizm.org'un gelişmesi için bir şeyler yapmak istemez misin?

İletişim: deizmturkiye@gmail.com

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
#SomayıUnutma
Sorumluların ceza almaları için, böyle bir katliamın bir daha yaşanmaması için #SomayıUnutma.

2 posters

yolunu kaybetmek

justhuman
    Yeni Üye
    Yeni Üye

Kadın Mesaj Sayısı : 1
    Katkı Puanı : 5

yolunu kaybetmek Empty yolunu kaybetmek

Mesaj tarafından justhuman Paz Ağus. 09, 2015 4:54 pm

henüz 19 yaşındayım ama hedefimi yönümü yitirdim.Bundan 3 yıl kadar önce kafamdakilerin islamdan çok deizme yakın oldugunu farkettim ve araştırdıkça ve düşündükçe daha mutlu bir hayat sürdüm.2 yıl kadar bu böyle gitti son sene sınav ve kişisel konularla çok meşguldüm ve hç birşey düşünecek enerjim yoktu .sınavdan ve üniversite kaydından sonra birşeyler eksildi sanki son 1 senedir kendmi ne dini nede ideolojik olarak hiç birşeye ait hissedemiyorum tüm amacımı yitirmş gibiyim derslerimde de bu iş böyle sadece nefes alıp yaşamımı devam ettiriyorum.Bugün internette dolaşırken bu foruma denk geldim eski günlerdeki beni yargılamayan tüm bu güzelliklerin yaratıcısı olan en yakın dostuma yeniden yönelebilirmiyim bilmiyorum ama belkide makaleleriniz yazılarınız ve yorumlarınız bende birşeyler uyandırır.yolunu kaybetmiş bir ruhum sanırım ve uzun zamandır ilk defa kendmi anlatıyorum sizin sayenizde
    Uniak
    Uniak
    Tam Üye
    Tam Üye

Erkek Mesaj Sayısı : 558
    Katkı Puanı : 727

yolunu kaybetmek Empty Geri: yolunu kaybetmek

Mesaj tarafından Uniak C.tesi Ekim 03, 2015 11:34 am

sevgili justhuman aramıza hoşgeldin.

Forum Saati C.tesi Nis. 27, 2024 3:10 am