www.deizm.org'un gelişmesi için bir şeyler yapmak istemez misin?

İletişim: deizmturkiye@gmail.com

Join the forum, it's quick and easy

www.deizm.org'un gelişmesi için bir şeyler yapmak istemez misin?

İletişim: deizmturkiye@gmail.com

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
#SomayıUnutma
Sorumluların ceza almaları için, böyle bir katliamın bir daha yaşanmaması için #SomayıUnutma.

3 posters

Tesettür Modası (!)

tesetturluadam
    tesetturluadam
    Katılımcı Üye
    Katılımcı Üye

Erkek Mesaj Sayısı : 104
    Katkı Puanı : 245

Tesettür Modası (!) Empty Tesettür Modası (!)

Mesaj tarafından tesetturluadam Ptsi Şub. 08, 2016 7:56 pm

merhabalar,

ilk hanım abla
    bu bayaa açık seçik

resimlerden de anlaşılacağı gibi allahın istediği bu bağnaz örtüyü takan kesimin, bastıramadıkları cinsel açlıklarından dolayı üstlerine -annem babam ne der, konu komşu neder ya da günah olur en iyisi kapalı olayım- tesettür altlarına da mini etek, elbise vs giymelerinden dolayı gözlerim ağrımakta.

herkesin ne giydiğine karışamam ben. hatta giyenler de üzerine alınmasın, ben sadece üstü tesettür altı başka alemde olanlara diyorum. takma demiyorum ki. hobi olarak yine tak.

fakat tanrının emanet ettiği şu gözlerimi kanatma. madem dinini yaşayacaksın, ortalıktaorda burda hortlamış tesettür modasına uyacaksın,hepsi demiyorum kapananların çoğu, bari edebinle ol.
    zaten richard dawkins, müslümana  ders vermiş: ahlak, dinden değildir diye.

bakmak isteyenler :

edit: kimse görmeden birkaç bölümü düzenledim. tesettürlü bir bayanın dansı vardı, belki rahatsız olunur diye. ama eğlenmek isterseniz şuraya tıklayın.

edit2: hanım ablaların bacakları açık üstleri kapalı resimleri vardı ben bile görürken huzursuz oldum tanrı iyilik versin size ne diyim, linkte.

saygılar.
    gizem
    gizem
    Katılımcı Üye
    Katılımcı Üye

Kadın Mesaj Sayısı : 47
    Katkı Puanı : 90

Tesettür Modası (!) Empty Geri: Tesettür Modası (!)

Mesaj tarafından gizem Cuma Şub. 12, 2016 3:56 pm

Türbanlı olmasına rağmen açık giyinen biri türbanı gerçekten istemiyor demektir.Haklısın paylaştığın fotoğraftaki gibi insanlar beni de rahatsız ediyor.Tabi herkesin kendi hayatı.İsteyen istediğini giysin ama gerçek müslümanlığın bu olmadığını bilsinler.Zaten gerçek islamı bilmedikleri için Suudi Arabistan-Afganistan-İran-Birleşik Arap Emirlikleri-Ürdün gibi gerçek islamın yaşandığı ülkeler için "Gerçek islam bu değil" yalanını söylüyorlar ya.

Ama tabi şöyle birşey de var ki çevremde gerçek tesettürlüleri görmektense böylelerini tercih ederim.Gerçek islamcılara göre daha az rahatsız ediciler.Ayrıca bence gerçek tesettürlüler çok daha tehlikeli.Şeriat gelse bu çakma tesettürlüler karşı çıkabilir çünkü mini etek giymeden bir ton makyaj yapmadan türbanın yarattığı ezikliği örtemezler.Ki gerçek tesettürlüler bu çakmaları pek sevmezler.Sürekli kendilerine benzetmeye çalışırlar.

Bir de bu bahsettiğin sahte tesettürlüler çok havalı oluyorlar.Sanki dünyayı onlar yaratmış.Hem türban takıyor hem güzel olmaya çalışıyorlar.Oysa türbanın kadını olduğundan daha çirkin göstermek amacında olduğunu bilmiyorlar.Ya da biliyorlar ama kabullenemiyorlar.
    SerdarCesar
    Yeni Üye
    Yeni Üye

Erkek Mesaj Sayısı : 4
    Katkı Puanı : 5

Tesettür Modası (!) Empty Geri: Tesettür Modası (!)

Mesaj tarafından SerdarCesar Paz Şub. 21, 2016 2:13 pm

Süslümanlar, çoğu zaman mini eteklilerden dahi daha çok ilgi çekiyor. Çünkü gizlide gizem vardır.

Forum Saati C.tesi Nis. 27, 2024 3:18 am