www.deizm.org'un gelişmesi için bir şeyler yapmak istemez misin?

İletişim: deizmturkiye@gmail.com

Join the forum, it's quick and easy

www.deizm.org'un gelişmesi için bir şeyler yapmak istemez misin?

İletişim: deizmturkiye@gmail.com

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
#SomayıUnutma
Sorumluların ceza almaları için, böyle bir katliamın bir daha yaşanmaması için #SomayıUnutma.

3 posters

Merhaba ! Gençler, genç kalanlar , analar, bacanaklar , dalağı alınacaklar ... Merhaba!

selin
    Yeni Üye
    Yeni Üye

Kadın Mesaj Sayısı : 18
    Katkı Puanı : 22

Merhaba ! Gençler, genç kalanlar , analar, bacanaklar , dalağı alınacaklar ... Merhaba! Empty Merhaba ! Gençler, genç kalanlar , analar, bacanaklar , dalağı alınacaklar ... Merhaba!

Mesaj tarafından selin Ptsi Nis. 19, 2010 6:55 pm

Evet... Konu başlığı oyunculuğuma yakışır mı oldu ne Cool
    Her neyse ... Tekrardan merhaba. Ben henüz 17 yaşındayım. Siteye üye olalı biraz zaman geçti fakat zamanım az olduğundan sitenin bu bölümünü atlamışım sanırım... Neyse ki geç de olsa benim gibi düşünen insanlarla tartışabileceğim,konuşabileceğim bir ortamda kendimi tanıtmaktayım. Arkadaşlar şu anda insanlar o kadar sorgulamadan yaşıyorlar ki... Bunu tabii ülkemizin başında yer alan birçok kişiden farkedebiliyoruz. Pardon konumuz bu değil. Hemeen geçiyorum. Sizlerle dinler veya başka konular hakkında paylaşım yapmaktan mutluluk duyacağımı düşünüyorum. Umarım siteye gelmem ve paylaşım yapmam sizlerin de bilgilerine az da olsa katkı sağlayabilir.
    Kısaca kendimi de bir özet geçersem eğer; 17 yaşındayım, malum öğrenciyim fakat onun dışında hayatımda belki de en çok zevk aldığım yerde de bulunuyorum- sahne -
    Kimbilir iyi iletişim kurabilirsek eğer mayıs sonunda oyunumu izlerken sizleri de bulurum karşımda (:
    supeluta
    supeluta
    Site Yöneticisi
    Site Yöneticisi

Erkek Mesaj Sayısı : 658
    Katkı Puanı : 802

Merhaba ! Gençler, genç kalanlar , analar, bacanaklar , dalağı alınacaklar ... Merhaba! Empty Geri: Merhaba ! Gençler, genç kalanlar , analar, bacanaklar , dalağı alınacaklar ... Merhaba!

Mesaj tarafından supeluta Paz Nis. 25, 2010 1:16 am

Merhaba hoşgeldiniz. .Uyarınız takdire şayandır,en yakın zamanda "Tiyatro" kısmını da forumda açacağız.
    selin
    Yeni Üye
    Yeni Üye

Kadın Mesaj Sayısı : 18
    Katkı Puanı : 22

Merhaba ! Gençler, genç kalanlar , analar, bacanaklar , dalağı alınacaklar ... Merhaba! Empty Geri: Merhaba ! Gençler, genç kalanlar , analar, bacanaklar , dalağı alınacaklar ... Merhaba!

Mesaj tarafından selin Paz Nis. 25, 2010 1:18 am

İlginize teşekkür ederim. Bu arada siteye girdiğimde kimse online olmuyor. Chatbox sayesinde bir sohbet edemedik :/
    Vendetta
    Vendetta
    Katılımcı Üye
    Katılımcı Üye

Erkek Mesaj Sayısı : 166
    Katkı Puanı : 224

Mesaj tarafından Vendetta Perş. Kas. 18, 2010 10:21 pm

forum eski günlere göre pasifleşti.konular yorumlar online kişiler azaldı.böyle bir dönemde bende eski hoşgeldinizleri okuyorum gayet eğlenceli (: ilginç başlıklar,yazılar,kişiler bu forumda oldukça canımız sıkılmaz inşallah yarabbim...

Similar topics

-

Forum Saati Salı Mayıs 21, 2024 4:09 am