www.deizm.org'un gelişmesi için bir şeyler yapmak istemez misin?

İletişim: deizmturkiye@gmail.com

Join the forum, it's quick and easy

www.deizm.org'un gelişmesi için bir şeyler yapmak istemez misin?

İletişim: deizmturkiye@gmail.com

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
#SomayıUnutma
Sorumluların ceza almaları için, böyle bir katliamın bir daha yaşanmaması için #SomayıUnutma.

4 posters

Sen kafirsin, her şeyi yaparsın!

captcha
    captcha
    Site Yöneticisi
    Site Yöneticisi

Erkek Mesaj Sayısı : 342
    Katkı Puanı : 718

Sen kafirsin, her şeyi yaparsın! Empty Sen kafirsin, her şeyi yaparsın!

Mesaj tarafından captcha Çarş. Mayıs 25, 2011 1:28 am

İnkar edilemeyecek bir konudur; bilim adamlarının ve filozofların büyük çoğunluğunın din ve tanrı kavramından uzak olduğu.
    Düşünebilen insanların yolu birdir. Saçmalıkların fark edilmesi için bilgiye ve düşünmeye ihtiyaç vardır.

Toplumun gelişmesindeki en büyük rolü olan insanların çoğu inançsızdır.
    Kitaba göre yaşamak; yerinde saymaktır.

Şuan ülkemiz insanı tarafından "gavur" diye adlandırılmış toplumlar kitaba göre hayatlarını şekillendirmediği için bizim ülkemiz ve diğer müslüman ülkelerden ileridedir.

Dinsize; "Sen dinsizsin, her şeyi yaparsın!" demek; "Ben dinsiz olsam yapardım yani..." demektir.
    dimension
    dimension
    Katılımcı Üye
    Katılımcı Üye

Erkek Mesaj Sayısı : 71
    Katkı Puanı : 104

Sen kafirsin, her şeyi yaparsın! Empty Geri: Sen kafirsin, her şeyi yaparsın!

Mesaj tarafından dimension C.tesi Haz. 04, 2011 3:18 pm

captcha demiş ki:İnkar edilemeyecek bir konudur; bilim adamlarının ve filozofların büyük çoğunluğunın din ve tanrı kavramından uzak olduğu.
    Düşünebilen insanların yolu birdir. Saçmalıkların fark edilmesi için bilgiye ve düşünmeye ihtiyaç vardır.

Toplumun gelişmesindeki en büyük rolü olan insanların çoğu inançsızdır.
    Kitaba göre yaşamak; yerinde saymaktır.

Şuan ülkemiz insanı tarafından "gavur" diye adlandırılmış toplumlar kitaba göre hayatlarını şekillendirmediği için bizim ülkemiz ve diğer müslüman ülkelerden ileridedir.

Dinsize; "Sen dinsizsin, her şeyi yaparsın!" demek; "Ben dinsiz olsam yapardım yani..." demektir.

Güzel bir konuiye deninmis "captcha" arkadasimiz.

Hemen hemen her gün kafir damgasi ve küfür aliyorum müslümanlardan.
    Bir inancli diger din kardesinide cok rahatca saldiriyor ve Kafir diyebiliyor.
    Bir gün dindar bir gurup konusuyorlardi: Bu "gewurlar" ne kadar medeni,okadar cok buluslari var. Bizler neden geriyiz diye!!!
    Dedim onlar sizler gibi gece gündüz namaz kilip,1" ay oruc tutup ac kalicaklarina calisiyorlarda ondan. Razz
    Az kalsin linc ediceklerdi beni.
    Ama dogruyu söyledigimin farkina onlarda vardi sonunda.
    Önce tuhaf tuhaf kin icinde bir süzdüler beni. Very Happy
    captcha
    captcha
    Site Yöneticisi
    Site Yöneticisi

Mesaj tarafından captcha Cuma Haz. 17, 2011 2:34 am

Sadece kafir demekle kalsa iyi, konuşmaya başlamadan önce; ana, avrat dümdüz gidiyorlar. E hani müslümandın sen? Hani küfretmek günahtı? Ne diye küfredersin ki? Ben sana küfrediyor muyum?

Hem anlamadan, dinlemeden susup kendi sıranı beklesen de bir arpa boyu bile yol alamazsın. Önce susup, dinlemeyi öğren ey müslüman! Sonra benimle tartışmaya başla.. Ama küfür etme.

Eminim bunları okurken de içinden okkalı bir küfür etmişsindir. Ama gerçekten bu seni değersiz kılıyor. Bilmende fayda var!
    mmoda
    Yeni Üye
    Yeni Üye

Kadın Mesaj Sayısı : 8
    Katkı Puanı : 12

Mesaj tarafından mmoda Ptsi Haz. 27, 2011 11:18 am

bizlere soylenen en adice soz senın tasman yok herseyı yaparsın.iyide bak benım tasmam yok cunku ben hayvan degılım omrumde karıncayı bıle ıncıtmedım ama sizlerin arasında yuzlerce tasmalı (ynı musluman hristiyan v.b)insan var ve en kutsal olan insan hayatını alıyorlar demek asıl sızlerın sozde tasamalrı pek ıse yaramıyor yada tasmalarınız yanlıs seylere programlanmıs
    captcha
    captcha
    Site Yöneticisi
    Site Yöneticisi

Mesaj tarafından captcha Perş. Haz. 30, 2011 11:17 pm

çok güzel söylediniz mmoda. dediğiniz gibi bizim tasamamız olmadığını görüyorlar, ve kendilerinin insan olmadığını büyük bir açık yüreklilikle söylüyorlar Very Happy

Müslimlere: İnsan olun, tasmalarınızı çıkarın!
    kafir
    Yeni Üye
    Yeni Üye

Erkek Mesaj Sayısı : 9
    Katkı Puanı : 15

Mesaj tarafından kafir Ptsi Tem. 04, 2011 9:31 pm

kendi akıl ve irademle yasamak dogruyu ve yanlısı tanrının bana bahşettigi en guzel sey olan beynimle olcup tartmak,eylemlerime karar vermek varken,neden bi kullanım kılavuzuna gore hareket edeyim ki?eski donemde yasamıs bir arabın aklıyla,onun yazdıgı kitaba gore yasamak onlara daha dogru geliyor..

Forum Saati Salı Mayıs 21, 2024 1:43 am