www.deizm.org'un gelişmesi için bir şeyler yapmak istemez misin?

İletişim: deizmturkiye@gmail.com

Join the forum, it's quick and easy

www.deizm.org'un gelişmesi için bir şeyler yapmak istemez misin?

İletişim: deizmturkiye@gmail.com

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
#SomayıUnutma
Sorumluların ceza almaları için, böyle bir katliamın bir daha yaşanmaması için #SomayıUnutma.

3 posters

Archimedes'i, Newton'u Yok Sayarak Kütle Çekimi Bitirmiş Müslüman

tesetturluadam
    tesetturluadam
    Katılımcı Üye
    Katılımcı Üye

Erkek Mesaj Sayısı : 104
    Katkı Puanı : 245

Archimedes'i, Newton'u Yok Sayarak Kütle Çekimi Bitirmiş Müslüman Empty Archimedes'i, Newton'u Yok Sayarak Kütle Çekimi Bitirmiş Müslüman

Mesaj tarafından tesetturluadam Çarş. Şub. 17, 2016 2:45 am

Tamam şimdi arşimede , newtona bağlanmak da bağnazlık ama bu adam bu yasaları skip atmış oluyor sonuçta. Hala bilimin kabul ettiği yasaları "eaah yok yav Allah çekiyor bizi" diyerek cahillik yapanları da tebrik ediyorum. Kimbilir kaç tane var bundan... Allah çekiyormuş. Allah o zaman aşağıda mı? O zaman elleriniz niye dua ederken yukarıya bakıyor? Allah niye üste çekmiyor alta çekiyor? Allah fetiş mi? Böyle saçmasapan sorular türetmeyin, etrafınızda bunlar gibi zararsız elemanlar varsa "hı" deyip geçin, yeterli bence.

edit: metaryalist felsefe çarpsın sizi. yasayı çökertmeye çalışıyor bir de. gülün, boşa gitmesin. ironi olmalı, başka açıklaması olamaz.

Uniak
    Uniak
    Tam Üye
    Tam Üye

Erkek Mesaj Sayısı : 558
    Katkı Puanı : 727

Archimedes'i, Newton'u Yok Sayarak Kütle Çekimi Bitirmiş Müslüman Empty Geri: Archimedes'i, Newton'u Yok Sayarak Kütle Çekimi Bitirmiş Müslüman

Mesaj tarafından Uniak Perş. Şub. 18, 2016 8:16 pm

Bu arkadaş şovmen galiba. Gül gül öldük. Ne garip ki anlattığından da bi şey anlamadık.
    Bu adam neyi savunuyor. Deist mi?
    tesetturluadam
    tesetturluadam
    Katılımcı Üye
    Katılımcı Üye

Archimedes'i, Newton'u Yok Sayarak Kütle Çekimi Bitirmiş Müslüman Empty Geri: Archimedes'i, Newton'u Yok Sayarak Kütle Çekimi Bitirmiş Müslüman

Mesaj tarafından tesetturluadam Ptsi Şub. 22, 2016 12:19 am

Uniak demiş ki:Bu arkadaş şovmen galiba. Gül gül öldük. Ne garip ki anlattığından da bi şey anlamadık.
    Bu adam neyi savunuyor. Deist mi?

hayır kardeşim kendisi müslüman mış.
    çoğusu böyle bunların.
    sorgulamaz.
    bilimi de kabul etmez.
    kafaları bir acayip.
    pek çok videosu bulunmakta, dinleyenlerle de tam anlamıyla dalga geçiyor.
    tesetturluadam
    tesetturluadam
    Katılımcı Üye
    Katılımcı Üye

Mesaj tarafından tesetturluadam Ptsi Şub. 22, 2016 12:55 am

materyalist, maddi felsefe (1.04 ) çöküyor demiş ahahah ya.
    Tikky.
    Tikky.
    Katılımcı Üye
    Katılımcı Üye

Erkek Mesaj Sayısı : 73
    Katkı Puanı : 113

Mesaj tarafından Tikky. Çarş. Tem. 28, 2021 4:30 am

tesetturluadam demiş ki:Tamam Şimdi Arşimede , Newtona Bağlanmak Da Bağnazlık Ama Bu Adam Bu Yasaları S.kip Atmış Oluyor Sonuçta. Hala Bilimin Kabul Ettiği Yasaları "Eaah Yok Yav Allah Çekiyor Bizi" Diyerek Cahillik Yapanları Da Tebrik Ediyorum. Kimbilir Kaç Tane Var Bundan... Allah Çekiyormuş. Allah O Zaman Aşağıda Mı? O Zaman Elleriniz Niye Dua Ederken Yukarıya Bakıyor? Allah Niye Üste Çekmiyor Alta Çekiyor? Allah Fetiş Mi? Böyle Saçmasapan Sorular Türetmeyin, Etrafınızda Bunlar Gibi Zararsız Elemanlar Varsa "Hı" Deyip Geçin, Yeterli Bence. Edit: Metaryalist Felsefe Çarpsın Sizi. Yasayı Çökertmeye Çalışıyor Bir De. Gülün, Boşa Gitmesin. İroni Olmalı, Başka Açıklaması Olamaz.

Videoyunun Linki Şuanda İzlenilemediği İçin Göremedim. Ama Yorumlara Bakarak  İki Kısmı Tırnak Arasına Alıp  Cevaplamak İstiyorum İnşaAllah. Almış Olduğum 2 Bölüm Aşağıdadır.

Kod:
    Yasaları S.kip Atmış Oluyor

Kod:
    Bilimin Kabul Ettiği Yasaları"Eaah Yok Yav [b]Allah Çekiyor Bizi[/b]" Diyerek

Denilmiş... Ben Özetle ; Yasalar İş Yapmaz Yasalarla İş Yapılır.. Doğa Kanunu Denilen Kanunlar İş Yapmaz, Kanunlarla İş Yapılır !

Ve Her Şeyi Evet Her An Ve Her Şeyi Allah Yapmaktadır. Şimdi Bunları İspat Edebilirim Size. Buyurun İzleyin ! Aklınıza Mantığınıza Ve Ruhunuza Ve Kalbinize Tam Mutabık Kalacak Bir Şekilde İspat Edeceğiz. (Biliyorum Bir Çok Kişi İzlemeyecek ! Yüreği Yetmeyecek Çünkü İzlemeye ! Bu Kişiler İçin İnanmak Umurlarında Bile Değil! Siz Onlara Allah'ı Haşa ! Gösterseniz Dahi İnanmaz ! Ben Bunlara Değil Samimi Olup Gerçeği Arayan Gerçek Arayışı Arayanlara Sesleniyorum. Kırmızı Asa Adı Verilen Bu Seriyi İzlediğinizde Bütüüüün Sorularınızın Ve Kafanızı Karıştıran Meselelerin Cevaplarını Bulacaksınız İnşaAllah )Lütfen İzleyin Hakkı Ve Hakikati Görün. Saygılar.

Organik Bilim - Tanıtım Bölümü :

1 : Ateizmi Big Bang'den Kurtarıyoruz! - Kırmızı Asa Metodu

2 : Bilimin İçindeki Din ve Özgür Akıl

3 : Bilim Boşluk Doldurur Mu? - Boşlukların Tanrısı  

4 : Evrende Düzen Mi Var Kaos Mu?

5 : Hani İnançları Bilime Sokmayacaktık!

6 : Bilim Adamları Neden Ateist? (Burada Eğitim Sistemi Çok Önemli. Mesela Malezya'da Üniversite Düzeyinde Kelam İlmi Anlatılır. Haliyle Okuma Oranı Arttıkça İman Edenlerin Sayısı Artmaktadır. Anlayacağınız Eğitim Sistemi İle Aslında Alakalı Olay. Videoyu Ve Devamını İzlediğinizde Bunun Aslında Bambaşka Sebepleri Olduğunu Anlıyorsunuz ! )

7 : Final : Naturalizm İşe Yarar Mı? (Kullandığınız Bilimsel Yöntemin Ve Dünya'yı Anlamak Ve Kavramak İçin Kullandığımız Bilimsel Metodun Doğru Olduğunu Peki Hiç Sorguladınız mı? Doğru mu Yanlış Mı Hiç Araştırdınız mı ? Aklınıza Böyle Bir Soru Hiç Gelmiş miydi ?)

İŞTE GERÇEKLER...

Tikky.
    Tikky.
    Katılımcı Üye
    Katılımcı Üye

Erkek Mesaj Sayısı : 73
    Katkı Puanı : 113

Mesaj tarafından Tikky. Çarş. Tem. 28, 2021 4:36 am

tesetturluadam demiş ki: Hayır Kardeşim Kendisi Müslüman Mış.Çoğusu Böyle Bunların.Sorgulamaz.Bilimi De Kabul Etmez.Kafaları Bir Acayip.Pek Çok Videosu Bulunmakta, Dinleyenlerle De Tam Anlamıyla Dalga Geçiyor.

Paylaşmış Olduğumuz Videolar Bunun Tam Tersi Olduğunu KATİ İKİKERE İKİ DÖRT EDER DERECESİNDE İSPAT Ediyor !...

Forum Saati Paz Mayıs 19, 2024 11:21 pm