www.deizm.org'un gelişmesi için bir şeyler yapmak istemez misin?

İletişim: deizmturkiye@gmail.com

Join the forum, it's quick and easy

www.deizm.org'un gelişmesi için bir şeyler yapmak istemez misin?

İletişim: deizmturkiye@gmail.com

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
#SomayıUnutma
Sorumluların ceza almaları için, böyle bir katliamın bir daha yaşanmaması için #SomayıUnutma.

3 posters

Sadisticum rumuzlu üyemiz hakkında

supeluta
    supeluta
    Site Yöneticisi
    Site Yöneticisi

Erkek Mesaj Sayısı : 658
    Katkı Puanı : 802

Sadisticum rumuzlu üyemiz hakkında Empty Sadisticum rumuzlu üyemiz hakkında

Mesaj tarafından supeluta Salı Ağus. 03, 2010 3:43 pm

Bu üye Salı 17 Ağustos 2010 - 1:00 tarihine kadar engellenmiştir.

Şu nedenle: Küfür, Hakaret, Üyelere Saygısızlık
    Tikky
    Tikky
    Katılımcı Üye
    Katılımcı Üye

Erkek Mesaj Sayısı : 153
    Katkı Puanı : 187

Sadisticum rumuzlu üyemiz hakkında Empty Geri: Sadisticum rumuzlu üyemiz hakkında

Mesaj tarafından Tikky Çarş. Ağus. 04, 2010 3:31 am

ADMİN demiş ki:Bu Üye Salı 17 Ağustos 2010 - 1:00 Tarihine Kadar Engellenmiştir. ( Bu Tarihten Sonra Kaldığın Yerden Devam Edebilirsin )

Şu Nedenle: Küfür, Hakaret, Üyelere Saygısızlık ( Bizdensin Sana Bu Kadar Kıyak Geçtim )

Sadisticum rumuzlu üyemiz hakkında Icon_idea Sadisticum rumuzlu üyemiz hakkında Icon_idea Sadisticum rumuzlu üyemiz hakkında Icon_idea

2) ... Öncelikle,Hangi Konu Üzerine Olursa Olsun, Fikirlerimizi Savunurken, Diğer Arkadaşlarımızın Kalbini Kırmamaya, Onları Rencide Etmemeye Özen Gösterelim Sadisticum rumuzlu üyemiz hakkında Icon_scratch Sadisticum rumuzlu üyemiz hakkında Icon_scratch Sadisticum rumuzlu üyemiz hakkında Icon_scratch .

Sadisticum rumuzlu üyemiz hakkında Icon_idea Sadisticum rumuzlu üyemiz hakkında Icon_idea Sadisticum rumuzlu üyemiz hakkında Icon_idea

3) Bu Yüzden Sınırsız Bir Saygı Çerçevesi, Sadisticum rumuzlu üyemiz hakkında Icon_scratch Sadisticum rumuzlu üyemiz hakkında Icon_scratch Sadisticum rumuzlu üyemiz hakkında Icon_scratch Bu Forumda Hepimizin Daha Rahat Anlaşmasına Sadisticum rumuzlu üyemiz hakkında Icon_scratch Sadisticum rumuzlu üyemiz hakkında Icon_scratch Sadisticum rumuzlu üyemiz hakkında Icon_scratch Olanak Sağlayacaktır.

4) Üyelerin Paylaşımını Olumsuz Şekilde Etkileyecek Davranışlarda Bulunan Üye, Uyarı Dahi Almadan Sadisticum rumuzlu üyemiz hakkında Icon_scratch Sadisticum rumuzlu üyemiz hakkında Icon_scratch Sadisticum rumuzlu üyemiz hakkında Icon_scratch Yaptırıma Uğrayacaktır. Saygısızlığa Asla Tahammülümüz Yoktur. Sadisticum rumuzlu üyemiz hakkında Icon_scratch Sadisticum rumuzlu üyemiz hakkında Icon_scratch Sadisticum rumuzlu üyemiz hakkında Icon_scratch

!Bu Maddeler Şimdilik Biz Düşünen İnsanlar İçin (İşimize Gelecek Kadar ) Yeterli Görülmüştür. Ama ( İşimize Gelmezse Müslümanları Susturmak - Emre90- Gibi Veya -Tikky- Gibi Gereken Yapılır. Ama Bizden Birisi Olursa )Gerek Görüldüğü Takdirde ( İşimize Geldiği Gibi )Ekleme, Çıkarma, Yahut Her Hangi Bir Değişiklik ( Ben Hallerim Siz Bana Bırakın Dilediğiniz Şekilde Küfür Edebilirsiniz ) Yapılabilir. ( Sonrada Çıkıp Reddiyesi Anında Yazılı Olan Bir Ateistin Dinlerin Olmadığı Bir Dünya Nasıl Olurduya "ADALET" Yazısı Yazabilirsiniz )

Sessiz Kaldığınız Müddetçe Sessiz Kalan Herkes "Suça" Ortaktır Karinesince ...

Adaletinizi Gördük!...

Buda Eksik Kalmıştı Admin Ben Tamamladım! Şimdi Tamam Oldu ... ( Bu Renkte Yakıştı Sana )

Not: Şahsı Muhtereme Cevap Yazmayışımızın Nedeni Şeyh Mevlana Celaleddin Ruminin Dediği Gibi "Bir Lafa Bakarız Laf Mı Diye BirdeAdama Bakarız Adam Mı Diyedir ? Yoksa Suskunluğumuz Korkumuzdan Değil Asilliğimizden Ve İslam'ın Bize Verdiği Vakardandır. Lakin Vursam Yarısı Boşa Gidecek Misali Yazsam Hepsi Boşa Gidecek Hiç Vaktimi Bu Tarz Boş Kişilere Ayıramam.

Biz Hocalarımızdan Böyle Gördük Böyle Okuduk ! Bir Müslüman Toprak Gibidir ... Ne Kadaaar Pislik Atılırsa Atılsın ! Ondan Sadece İnsanların Hayrına Ve Faydasına Olan Güzellikler Neşvü Nema Eder. Kardeşimize Acıyorum. Ona En Büyük Belam Allah Onu Daire-i İslamda Hidayet Nasip Etsin İnşaAllah Ki... Yıllar Sonra Bu Hayatı Ve Hayatı İçindeki Davranışları Onun En Büyük Pişmanlığıdır.

Onun Sayesinde Bir Ayeti Kerimeye Daha Mahsar Olduğum İçin Allah Ondan Bir Defa Daha Razı Olsun :

Kur’an-ı Kerim’de Rahmân’ın Kulları Olan Müminler, Şu Vasıflarla Anlatılır: “Rahmân’ın (Has) Kulları, Yeryüzünde Tevazu iİe Yürürler Ve Kendini Bilmez Kimseler Onlara Laf Attığında (İncitmeksizin) ‘Selâm’ Der (Geçerler)” (Furkân Suresi), “(O Kullar), Yalan Yere Şahitlik Etmezler, Boş Sözlerle Karşılaştıklarında Vakar İle (Oradan) Geçip Giderler” (Furkân Suresi) Kasas Suresi’nde İse Müminlerin Bu Halleri Şöyle Detaylandırılır: “Onlar, Boş Söz İşittikleri Zaman Ondan Yüz Çevirirler Ve ‘Bizim İşlerimiz Bize, Sizin İşleriniz Size Size Selâm Olsun Biz Kendini Bilmezleri (Arkadaş Edinmek) İstemeyiz’ Derler” (Kasas) Allah’ın Has Kulları Boş, Mânâsız Ve Çirkin Söz Ve Davranışlarla Karşılaştıklarında Katiyen Yakışıksız Sözler Sarf Etmez Ve Vakur Bir Edayla Oradan Geçip Giderler Nitekim “Herkes, Kendi Karakterinin Gereğini Sergiler” (İsrâ Suresi)

(Alıntı )

Rasulullah Efendimizin Duası : Allah'ım Bilmiyorlar Bilselerdi Yapmazlardı! Sen Onlara Rahmet Et Merhamet Et ...

Elhamdulillah Bu Kardeşimiz Sayesinde Bu Ayetlerin Ve Bu Hadis-i Şerifin Mana-i Harfine Muhattap Ve Muhabet Kesp Ettik ... Aynı Zamanda Adalet Ve Eşitliğinizide Görme İmkanına Sahip Olduk.

captcha
    captcha
    Site Yöneticisi
    Site Yöneticisi

Erkek Mesaj Sayısı : 342
    Katkı Puanı : 718

Sadisticum rumuzlu üyemiz hakkında Empty Geri: Sadisticum rumuzlu üyemiz hakkında

Mesaj tarafından captcha Paz Ağus. 08, 2010 3:06 am

Sadisticum kardeşimi saygıyla, selamla, övgüyle anıyorum buradan. Görmedim, şahit olmadım ama helal olsun kardeşime; iyi giydirmiş belli...
    Tikky
    Tikky
    Katılımcı Üye
    Katılımcı Üye

Erkek Mesaj Sayısı : 153
    Katkı Puanı : 187

Mesaj tarafından Tikky Çarş. Ağus. 11, 2010 4:37 pm

captcha demiş ki:Sadisticum Kardeşimi Saygıyla, Selamla, Övgüyle Anıyorum Buradan. Görmedim, Şahit Olmadım Ama Helal Olsun Kardeşime; İyi Giydirmiş Belli...

Nedense Hiç Şaşırmadım Bu Yoruma Sadisticum rumuzlu üyemiz hakkında Icon_scratch

Forum Saati Paz Nis. 28, 2024 4:49 am