www.deizm.org'un gelişmesi için bir şeyler yapmak istemez misin?

İletişim: deizmturkiye@gmail.com

Join the forum, it's quick and easy

www.deizm.org'un gelişmesi için bir şeyler yapmak istemez misin?

İletişim: deizmturkiye@gmail.com

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
#SomayıUnutma
Sorumluların ceza almaları için, böyle bir katliamın bir daha yaşanmaması için #SomayıUnutma.

+4
dimension
Uniak
ysn
supeluta
8 posters

Tikky Rumuzlu Üye

supeluta
    supeluta
    Site Yöneticisi
    Site Yöneticisi

Erkek Mesaj Sayısı : 658
    Katkı Puanı : 802

Tikky Rumuzlu Üye Empty Tikky Rumuzlu Üye

Mesaj tarafından supeluta Perş. Ağus. 19, 2010 1:15 pm

-Üyeleri tehdit ve korkutma,
    -Forumda huzursuzluk ve nefret yaratma,

suçlarından Tikky nickli üyemiz forumdan uzaklaştırılmıştır.
    ysn
    Yeni Üye
    Yeni Üye

Erkek Mesaj Sayısı : 15
    Katkı Puanı : 25

Tikky Rumuzlu Üye Empty Geri: Tikky Rumuzlu Üye

Mesaj tarafından ysn Perş. Ağus. 19, 2010 9:47 pm

Atsan nolcak ki gelmek isterse yine gelir.. Forumdaki uniak ve Ukedi bunların İnsanların düşünceleriyle seviyesizce konuşmaları ne olcak Admin! Bunlar bende huzursuzluk ve nefret yarattı mesela... bir inanca görüşe düşünceye küfredilmez adam gibi konuşulur.. Bunlarıda uyarmak gerekmezmi admin adaletin bumu Admin Very Happy pabucumun adaleti Very Happy
    Uniak
    Uniak
    Tam Üye
    Tam Üye

Erkek Mesaj Sayısı : 558
    Katkı Puanı : 727

Mesaj tarafından Uniak Cuma Ağus. 20, 2010 1:00 am

Gitmesine üzüldüm.

Daha bize Fe (demirin) nasıl indirgen olduğunu. Oksijen taşımaya yardımcı oluşunu. Hemoglobinin yapısına uzaydan indirgenişini
    İslami ve ilmi boyutlarıyla anlatacaktı.

Ysn, benim küfürlerimle ilgili 257 mesajımdan bikaç tane örnek verebilir misin?
    Ukedi'nin bir defa karanlığa küfretmesi haricinde onun mesajlarından da verirsen.
    Hani ben hatırlayamadım ama belki de farketmeden küfür olarak değerlendirilebilecek unsurlar vardır.

Ben şu ana kadar bu forumdan en fazla keyif alan kişi olduğuma inanıyorum.
    Bu sitede hiçbir zaman kendimi köşeye sıkıştırlmış ve aciz hissetmedim.
    Aynı zamanda forumun en yaşlı üyelerinden biriyim.
    Onun için özellikle küfretmemeye özen gösteriyorum.
    Düşüncelerimiz benzer olsa da küfretmeyi alışkanlık haline getirmiş (Sadisticum) gibi üyelerin postlarına da cevap yazmamaya özen gösteriyorum.

Beni neden hiç onaran olmadı.
    Sürekli kendime soruyorum. Belki sen onarırsın. Bilinir mi?
    ysn
    Yeni Üye
    Yeni Üye

Mesaj tarafından ysn Cuma Ağus. 20, 2010 3:54 am

Diğer msjda açıkladım senin hadi Küfret demen Ukedininde Küfrettim demesi bile küfürdür. açık açık yazmanıza gerek yok.. Akıllı insanlarsınız bunu anlamanız gerek? Küfreettim demnin küfürden ne farkı var?
    supeluta
    supeluta
    Site Yöneticisi
    Site Yöneticisi

Mesaj tarafından supeluta Cuma Ağus. 20, 2010 1:11 pm

ysn demiş ki:Atsan nolcak ki gelmek isterse yine gelir.. Forumdaki uniak ve Ukedi bunların İnsanların düşünceleriyle seviyesizce konuşmaları ne olcak Admin! Bunlar bende huzursuzluk ve nefret yarattı mesela... bir inanca görüşe düşünceye küfredilmez adam gibi konuşulur.. Bunlarıda uyarmak gerekmezmi admin adaletin bumu Admin Very Happy pabucumun adaleti Very Happy

Foruma aykırı hal ve hareket içinde bulunan herkes cezalandırılır, sn uniak ve sn ukedi demekki yaptırıma uğramayı gerektirecek bir davranış sergilememişler, sizin inançlarınıza sizin kadar saygı duymuyor diye kimseye ceza veremeyiz, pabucunuzla mutluluklar.
    Uniak
    Uniak
    Tam Üye
    Tam Üye

Erkek Mesaj Sayısı : 558
    Katkı Puanı : 727

Mesaj tarafından Uniak Cuma Ağus. 20, 2010 9:02 pm

Smile
    ysn
    Yeni Üye
    Yeni Üye

Mesaj tarafından ysn Cuma Ağus. 20, 2010 10:20 pm

ADMİN demiş ki:
    ysn demiş ki:Atsan nolcak ki gelmek isterse yine gelir.. Forumdaki uniak ve Ukedi bunların İnsanların düşünceleriyle seviyesizce konuşmaları ne olcak Admin! Bunlar bende huzursuzluk ve nefret yarattı mesela... bir inanca görüşe düşünceye küfredilmez adam gibi konuşulur.. Bunlarıda uyarmak gerekmezmi admin adaletin bumu Admin Very Happy pabucumun adaleti Very Happy

Foruma aykırı hal ve hareket içinde bulunan herkes cezalandırılır, sn uniak ve sn ukedi demekki yaptırıma uğramayı gerektirecek bir davranış sergilememişler, sizin inançlarınıza sizin kadar saygı duymuyor diye kimseye ceza veremeyiz, pabucunuzla mutluluklar.

Tikyde zatensaygı duymadığı için küfretmstr.. sorun burda tikky saygı duymadımı suç ama sizden saygı duymayan oldumu tık yok.. pabucumun adaleti Very Happy Bu pabuclu adalaete küfredene küfredebilir öyleyse peki ben kuralları yanlış anlamışım bundan sonra öyle yaparız:D
    supeluta
    supeluta
    Site Yöneticisi
    Site Yöneticisi

Mesaj tarafından supeluta C.tesi Ağus. 21, 2010 4:26 pm

ysn demiş ki:
    Tikyde zatensaygı duymadığı için küfretmstr.. sorun burda tikky saygı duymadımı suç ama sizden saygı duymayan oldumu tık yok.. pabucumun adaleti Very Happy Bu pabuclu adalaete küfredene küfredebilir öyleyse peki ben kuralları yanlış anlamışım bundan sonra öyle yaparız:D

Sn Tiki, üyeleri tehdit etmek, huzursuzluk çıkarmak ve nefret yaymak suçlarından uzaklaştırılmıştır. Üyelerden müslüman olanlar veya dindar olanlar daha kolay atılıyor, imanız ön yargılı.
    Biz konuşarak her şeyi halledebileceğimize inanıyoruz, ancak sizlerinde ön yargılarından, mazlum ayaklarından, bulunduğunuz ortamda sürekli kendinizi mağdur edilecekmiş gibi hissetmenizden kurtulmanız gerekir tabii.
    Saygılar.
    dimension
    dimension
    Katılımcı Üye
    Katılımcı Üye

Erkek Mesaj Sayısı : 71
    Katkı Puanı : 104

Tikky Rumuzlu Üye Empty Yangına körükle gitmek gibi olmasın.

Mesaj tarafından dimension C.tesi Ağus. 21, 2010 5:05 pm

Arkadaşlar 8 yılı geçkin bir zamandır. Hep Forumlar'da yazarım. Sesli Chat'lerede katılırım.
    Ahlak abidesi görünen inançlılar.Eninde sonunda küfürederler. Açık yapmasalar bile özelden küfür edereler.
    Chat odalarında Allah'ları Dinleri namına küfürlü anaya avrata bacıya oda açarlar.
    Odalarda küfürlü Flotlar atarlar. Hep bunları Allah'ları Peygamber'leri için yaparlar zavalılar.
    Başka Mezhepten Din Kardeşlerinede aynısını yaparlar
    Kendinden olmayanlara namusuz kendilerini satan gibi bakarlar algılarlar.
    Ya' Allah adına adam öldürenden kendinden olmayanı alçak görenden ne beklenir.??
    Bu Arada aslında İnançlıları atmamak lazım. Zaten kıvırta kıvırta Dansöz oluyorlar. Very Happy
    Ifak loklamalar ve her türlü tezlerini kendi eleriyle çürütüyorlar.
    Selamlar.
    ukedi
    ukedi
    Katılımcı Üye
    Katılımcı Üye

Kadın Mesaj Sayısı : 159
    Katkı Puanı : 210

Mesaj tarafından ukedi Ptsi Ağus. 23, 2010 8:54 am

ooo admin banlamışsın ya Very Happy pek korkmamıştım ama yine de saygısızcaydı. yerinde olmuş sanırım Very Happy
    bi de saygısızmışım, küfür etmişim filan. islama da kişilere de saygım var, ama sonsuz değil ve tükenebilir. bu da karşıdaki kişiye bağlı. o zorla benim duyduğum saygıyı tüketiyorsa ben saygı duymak için kendimi zorlaMAM. saygılar Smile
    captcha
    captcha
    Site Yöneticisi
    Site Yöneticisi

Erkek Mesaj Sayısı : 342
    Katkı Puanı : 718

Mesaj tarafından captcha Çarş. Ağus. 25, 2010 11:31 pm

aaa, üzüldüm bak şimdi; hüngür hüngür ağlayacağım.. o değil de, sevgili dostumuz 3 satır yazıya onlarca paragraf cevap veriyodu.. benim buradaki yazımı cevaplayacaktı da forumdaki ömrü vefa etmedi.. tüh tüh..
    Vendetta
    Vendetta
    Katılımcı Üye
    Katılımcı Üye

Erkek Mesaj Sayısı : 166
    Katkı Puanı : 224

Mesaj tarafından Vendetta Cuma Eyl. 24, 2010 6:59 pm

yasin küfür ederim demekle küfür etmek aynı şey değil demagoji yapmana hiç gerek yok bu forumdakiler cahil değil ki bikaç kelime oyunuyla alt edesin.madem çok edepli biriydi bu foruma takılıpta ben önceleri deisttim şimdi 5 vakit namazında biriyim diye niye yalan söyleme ihtiyacı duyuyordu?.niye kendi gibi düşünmeyen insanlara tedirginlikle önyargıyla ve sevgisizlikle yaklaşıyordu?din insan benliğinide alıp götürüyor demekki.neyse benim ve bizim anlattıklarımızı anlamazssınız çünkü hiçbişeye objektif bakamıyorsunuz bu kadar basit.
    bazikortam
    bazikortam
    Katılımcı Üye
    Katılımcı Üye

Kadın Mesaj Sayısı : 142
    Katkı Puanı : 298

Mesaj tarafından bazikortam C.tesi Eyl. 25, 2010 5:39 am

Vendetta demiş ki:yasin küfür ederim demekle küfür etmek aynı şey değil demagoji yapmana hiç gerek yok bu forumdakiler cahil değil ki bikaç kelime oyunuyla alt edesin.madem çok edepli biriydi bu foruma takılıpta ben önceleri deisttim şimdi 5 vakit namazında biriyim diye niye yalan söyleme ihtiyacı duyuyordu?.niye kendi gibi düşünmeyen insanlara tedirginlikle önyargıyla ve sevgisizlikle yaklaşıyordu?din insan benliğinide alıp götürüyor demekki.neyse benim ve bizim anlattıklarımızı anlamazssınız çünkü hiçbişeye objektif bakamıyorsunuz bu kadar basit.
    müslüman psikolojisi olsa gerek kutsal kitap dedikleri deli saçması kitaplarınada böyle düşünerek tapıyorlar demekki Smile
    Vendetta
    Vendetta
    Katılımcı Üye
    Katılımcı Üye

Erkek Mesaj Sayısı : 166
    Katkı Puanı : 224

Mesaj tarafından Vendetta Salı Eyl. 28, 2010 12:42 am

bazikortam demiş ki:
    Vendetta demiş ki:yasin küfür ederim demekle küfür etmek aynı şey değil demagoji yapmana hiç gerek yok bu forumdakiler cahil değil ki bikaç kelime oyunuyla alt edesin.madem çok edepli biriydi bu foruma takılıpta ben önceleri deisttim şimdi 5 vakit namazında biriyim diye niye yalan söyleme ihtiyacı duyuyordu?.niye kendi gibi düşünmeyen insanlara tedirginlikle önyargıyla ve sevgisizlikle yaklaşıyordu?din insan benliğinide alıp götürüyor demekki.neyse benim ve bizim anlattıklarımızı anlamazssınız çünkü hiçbişeye objektif bakamıyorsunuz bu kadar basit.
    müslüman psikolojisi olsa gerek kutsal kitap dedikleri deli saçması kitaplarınada böyle düşünerek tapıyorlar demekki Smile

aynen doğru.zaten bu tip olgular olmasaydı bu kadar sene hüküm süremezdi

Forum Saati Paz Nis. 28, 2024 4:11 pm