www.deizm.org'un gelişmesi için bir şeyler yapmak istemez misin?

İletişim: deizmturkiye@gmail.com

Join the forum, it's quick and easy

www.deizm.org'un gelişmesi için bir şeyler yapmak istemez misin?

İletişim: deizmturkiye@gmail.com

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
#SomayıUnutma
Sorumluların ceza almaları için, böyle bir katliamın bir daha yaşanmaması için #SomayıUnutma.

4 posters

Tabiatçılara.....Mantık bilminden 60-70 yıl önceden manevi Büyük bir TOKAT geldi............

bi-Akil
    Yeni Üye
    Yeni Üye

Erkek Mesaj Sayısı : 1
    Katkı Puanı : 4

Tabiatçılara.....Mantık bilminden 60-70 yıl önceden manevi Büyük bir TOKAT geldi............ Empty Tabiatçılara.....Mantık bilminden 60-70 yıl önceden manevi Büyük bir TOKAT geldi............

Mesaj tarafından bi-Akil C.tesi Ekim 23, 2010 4:52 pm

Tabiatçılara.....Mantık bilminden 60-70 yıl önceden manevi Büyük bir TOKAT geldi............

Taa 1940 lı yıllarda yazılan bu risaleye hala itaraz bulunmamış buyrun birde siz bakın

Yazanlara itirazın varsa İtiraz et...Yok eğer itiraz edemiyorsan sus ki daha da batma......

Tabiat Risalesi

http://www.erisale.com/#content.tr.3.291 buradan okuyabilirsin..........

ben okuyamam zor geliyor diyorsanyukarıdaki yazıların sadece bir kısmının izahı aşağıda....tamamen dinle öyle itirazın varsa konuş

http://www.google.com.tr/search?q=necmi+ilgen+tabiata+risalesi&hl=tr&rlz=1C1_____enTR397TR397&prmd=vo&source=univ&tbs=vid:1&tbo=u&ei=4ZrCTImIHs_3sgazx9nnCA&sa=X&oi=video_result_group&ct=title&resnum=2&ved=0CCEQqwQwAQ

http://www.google.com.tr/search?q=tabiat+risalesi&hl=tr&sa=X&rlz=1C1_____enTR397TR397&prmd=v&source=univ&tbs=vid:1&tbo=u&ei=2ZzCTPbsAYHLswbcu7WoBw&oi=video_result_group&ct=title&resnum=3&ved=0CCkQqwQwAg

http://www.google.com.tr/search?q=necmi+ilgen+tabiata+risalesi&hl=tr&rlz=1C1_____enTR397TR397&prmd=vo&source=univ&tbs=vid:1&tbo=u&ei=4ZrCTImIHs_3sgazx9nnCA&sa=X&oi=video_result_group&ct=title&resnum=2&ved=0CCEQqwQwAQ

http://espanol.video.yahoo.com/watch/5989491/15572535

daha örnekleri çook arayan bulur...

itiraz bekliyorum............

Exclamation Exclamation Cennet ucuz değil,cehennem dahi lüzumsuz değil.Exclamation Exclamation
    Vendetta
    Vendetta
    Katılımcı Üye
    Katılımcı Üye

Erkek Mesaj Sayısı : 166
    Katkı Puanı : 224

Tabiatçılara.....Mantık bilminden 60-70 yıl önceden manevi Büyük bir TOKAT geldi............ Empty Geri: Tabiatçılara.....Mantık bilminden 60-70 yıl önceden manevi Büyük bir TOKAT geldi............

Mesaj tarafından Vendetta Paz Ekim 24, 2010 1:20 am

haha çok komikmiş cidden paylaşımın için teşekkür ederim.bu foruma böyle çakma isimlerle giripte dinci yobaz kesimin propagandasını yapmaktan bıkmamamınızı da ayrıca takdir ediyorum.arkanızda kimlerin olduğunu da biliyoruz taypicten tutunda sahte dindar fetoşa kadar bi yığın yobaz cahil topluluğu cw ye kadar hepinizin geldiği yer çok belli ya süleymancısın ya nurcu hepiniz dindarsınız ya cennette yeriniz hazır.adam desana diyor daha Türkçe konuşmasını bilmiyor iyi güldüm.bu adam kahvede okey oynarken güzel propaganda yapar.ulan bende iyi niyetimle tıklıyorum ki dinliyim diye,bulmuşlar bitane malın tekini hiçbir kanıta dayanmadan neye inanıyorsa onu basbas bağırıyor.bırakın ulan artık ağzım bozup küfür etmicem diyom ama her insanın bi sabrı vardır.bu salak salak cahil videolarınızı gidin başka yerde paylaşın ağzımı açarsam sülalendeki tüm zekiler birleşse benimle başa çıkamazlar anladın mı tiky cim şimdi siktirgit!
    bazikortam
    bazikortam
    Katılımcı Üye
    Katılımcı Üye

Kadın Mesaj Sayısı : 142
    Katkı Puanı : 298

Tabiatçılara.....Mantık bilminden 60-70 yıl önceden manevi Büyük bir TOKAT geldi............ Empty Geri: Tabiatçılara.....Mantık bilminden 60-70 yıl önceden manevi Büyük bir TOKAT geldi............

Mesaj tarafından bazikortam Paz Ekim 24, 2010 4:16 am

Vendetta demiş ki:haha çok komikmiş cidden paylaşımın için teşekkür ederim.bu foruma böyle çakma isimlerle giripte dinci yobaz kesimin propagandasını yapmaktan bıkmamamınızı da ayrıca takdir ediyorum.arkanızda kimlerin olduğunu da biliyoruz taypicten tutunda sahte dindar fetoşa kadar bi yığın yobaz cahil topluluğu cw ye kadar hepinizin geldiği yer çok belli ya süleymancısın ya nurcu hepiniz dindarsınız ya cennette yeriniz hazır.adam desana diyor daha Türkçe konuşmasını bilmiyor iyi güldüm.bu adam kahvede okey oynarken güzel propaganda yapar.ulan bende iyi niyetimle tıklıyorum ki dinliyim diye,bulmuşlar bitane malın tekini hiçbir kanıta dayanmadan neye inanıyorsa onu basbas bağırıyor.bırakın ulan artık ağzım bozup küfür etmicem diyom ama her insanın bi sabrı vardır.bu salak salak cahil videolarınızı gidin başka yerde paylaşın ağzımı açarsam sülalendeki tüm zekiler birleşse benimle başa çıkamazlar anladın mı tiky cim şimdi siktirgit!

Very Happy:D hehehe aynen bende tüm söylediklerine katılıyorum SmileSmile en çokta ''taypicten'' buna güldüm Very Happy
    Uniak
    Uniak
    Tam Üye
    Tam Üye

Erkek Mesaj Sayısı : 558
    Katkı Puanı : 727

Mesaj tarafından Uniak Ptsi Ekim 25, 2010 3:10 am

Sevgili bi-Akil, aramıza hoşgeldin.
    Forumun tanışma bölümünde kendini tanıtırsan mutlu oluruz.

Gönderdiğin linklerin hepsini okudum ve izledim.
    Said Nursi hakkındaki fikirlerim değişmedi. Anlatım bozukluğu, anlam bozukluğu, ne anlatıldığı belli olmayan cümleler arasına dini kelimeler eklemiş ve kendince birşeylerin ispatını yapmaya çalışmış sıradan bir adam.
    Hatta biraz da cahil.
    Ben ölmüş gitmiş bir adam için üzülmüyorum. Onun yazdıklarını açıklamaya çalışanların düştükleri komik duruma çok üzülüyorum.
    Aynı zamanda bedeninizi ve gelirinizi israf ediyorsunuz.
    Ama sen doğru yoldasın. Galiba kurtarılabilirsin.
    Önce forumdaki tartışma konularını okumakla başla işe.
    Mesela "Allah" kelimesi nereden geliyor? Kelimenin kökeni nedir?
    Neden müslümanlar "Ay" takvimi kullanırlar. Kabe çevresinde ve camilerin minare ve kubbelerinde neden hilal vardır? İslam dininde "Allah" neden "dişi" olarak tasvir edilmiştir. Neden "Allah'tan başka ilah yoktur"
    Sonra kendi kendine ispatını yaparsın. Ama en az 3 yıl sürer. Zor bir süreçtir. Sabır.
    Tekrar hoşgeldin.
    Vendetta
    Vendetta
    Katılımcı Üye
    Katılımcı Üye

Erkek Mesaj Sayısı : 166
    Katkı Puanı : 224

Mesaj tarafından Vendetta Ptsi Ekim 25, 2010 3:30 pm

biraz olsun güldürebildiysem ne mutlu bana bazikortam

Forum Saati Cuma Mayıs 03, 2024 5:44 am