www.deizm.org'un gelişmesi için bir şeyler yapmak istemez misin?

İletişim: deizmturkiye@gmail.com

Join the forum, it's quick and easy

www.deizm.org'un gelişmesi için bir şeyler yapmak istemez misin?

İletişim: deizmturkiye@gmail.com

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
#SomayıUnutma
Sorumluların ceza almaları için, böyle bir katliamın bir daha yaşanmaması için #SomayıUnutma.

Yeni Rakı İle Bi'Büyük Şarkı

captcha
    captcha
    Site Yöneticisi
    Site Yöneticisi

Erkek Mesaj Sayısı : 342
    Katkı Puanı : 718

Yeni Rakı İle Bi'Büyük Şarkı Empty Yeni Rakı İle Bi'Büyük Şarkı

Mesaj tarafından captcha Ptsi Haz. 20, 2011 3:12 am

Muhabbet Bağı..

18 yaşında yapabileceğim pek çok şeyi yazıp 23 yaşımda alamadığım alkolden bahsetmeyeceğim..
    Her gün 1 kadeh şarap tüketilmesinin önemini kanıtlayan doktorlardan da, belgelerinden de bahsetmeyeceğim..
    Dünya çapında başarı yakalamış bir takımın ismini değiştirilmesine ise hiç girmiyorum..
    Sağlığınızı düşünüyoruz diye alkolü yasaklayıp, sağlığımıza olan zararlarına rağmen neleri yasaklamadıklarını veya kontrol altında tutmadıklarını da saymıyorum..
    Bundan sonra sürekli sağlığıma içiyorum..
    Siz yasakladığınız için daha cazip geliyor, daha sık içiyorum..

Seçimlere kadar elimizden bir şey gelmezse bile, her yerde içmemizi yasakladığınız o alkolün reklamını kendi facebook ve twitter profilimizde, elimizde en sevdiğimiz içkilerle, marketteki alkol reyonlarında verdiğimiz pozlarla, partilerde parklarda bahçelerde tokuşturduğumuz kadehlerimizle yapacağız..

Bu videoyu da hukuki açıdan topluma yapılan haksızlık nedeniyle forumda "Hukuk" bölümüne koydum.

Forum Saati Paz Nis. 28, 2024 8:06 pm