www.deizm.org'un gelişmesi için bir şeyler yapmak istemez misin?

İletişim: deizmturkiye@gmail.com

Join the forum, it's quick and easy

www.deizm.org'un gelişmesi için bir şeyler yapmak istemez misin?

İletişim: deizmturkiye@gmail.com

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
#SomayıUnutma
Sorumluların ceza almaları için, böyle bir katliamın bir daha yaşanmaması için #SomayıUnutma.

5 posters

3 günü beklemicem bugün deist olmaya karar verdim

dogub
    Yeni Üye
    Yeni Üye

Erkek Mesaj Sayısı : 8
    Katkı Puanı : 25

3 günü beklemicem bugün deist olmaya karar verdim Empty 3 günü beklemicem bugün deist olmaya karar verdim

Mesaj tarafından dogub C.tesi Şub. 23, 2013 11:22 pm

Arkadaş ya hiç görmediğim bir şey cinler yüzünden dinin kölesi oldum her gece dualar oku sureler artık onlara inancım kalmadı geçmişime baktım yani aklıma getirdim hiç dilediğim bir dua tutmamış en küçüğü bile 1 kaç kere onlarda tesadüftür bence dün gece karar verdim bu gece herhangi bir sure veya korkumu yenmek için dua mışıl mışıl uyudum hep şöyle düşündün şu sureyi okursam cinler gelmez ama sanırım bende piskolojik okusam bile aklıma onlar geliyordu çok düşünürsen gelir diyorlar hani gelmedi neredeler bıktım artık istediğim hiçbir şeyin olmamasından korkumuda yenicem korkum cinlerden değil karanlıktan olduğunu fark ettim karanlık fobim varmış benim Smile neyse esas konunun amacı kutlamadır bugün dinden çıkmaya karar verdim sanırım çıktımda artık dinin kölesi değilim özgürleştim bunu da şimdi buraya yazmak istiyorum karanlık fobimden kurtulmak istiyorum internetten araştırırım onu bide alışkanlıklarım var 6. sınıfta kendime söz vermiştim aklıma kötü bir şey gelirse tövbe ederim diye şimdi neredeyse herşeye tövbe ediyorum alışkanlık olmuş aniden besmele falan çekiyorum Very Happy tek üzüldüğüm şey eski din öğretmenim beni dindar eden eski din öğretmenimi görürsem ona ne diyeceğimdir ama kendi kararım herşeyi açıklarım deistim artık ben hiç kimse karışamaz zaten ülkemizde laik ülke karışanlara ne oluyor Very Happy bu konu sanki uzun oldu okuyan herkese teşekkür ederim artık sizde özgürleşin kendimi çok iyi hissediyorum cyclops zaten bütün dinleri araştırdım ve çok saçma ve baskıcı olduklarını düşündüm dışardan bakınca çok komik geliyor artık bana bounce rabbit
    kul
    Yeni Üye
    Yeni Üye

Erkek Mesaj Sayısı : 4
    Katkı Puanı : 7

3 günü beklemicem bugün deist olmaya karar verdim Empty Geri: 3 günü beklemicem bugün deist olmaya karar verdim

Mesaj tarafından kul Ptsi Mart 11, 2013 7:25 pm

Merhaba dogub bende bi dönem acayip kuşkulanır oldum ama
    ‘İnsanlar sadece iman ettik diyerek sınanmadan bırakılacaklarını mı sandılar. Andolsun, onlardan öncekileri sınadık.’ (Ankebut- 2)
    (Ey müminler! ) Yoksa siz, sizden önce gelip geçenlerin başına gelenler size de gelmeden cennete gireceğinizi mi sandınız?(Bakara-214)
    olaylara bu açıdan bakar oldum
    hellyboys
    Yeni Üye
    Yeni Üye

Erkek Mesaj Sayısı : 2
    Katkı Puanı : 4

3 günü beklemicem bugün deist olmaya karar verdim Empty Geri: 3 günü beklemicem bugün deist olmaya karar verdim

Mesaj tarafından hellyboys Çarş. Nis. 24, 2013 10:07 pm

doğru yolu bulmuşsun
    yiğitcan
    Yeni Üye
    Yeni Üye

Erkek Mesaj Sayısı : 12
    Katkı Puanı : 36

Mesaj tarafından yiğitcan Perş. Nis. 25, 2013 2:46 am

hahaha güldürdün Very Happy aramıza hoşgeldin Very Happy
    Karakter
    Yeni Üye
    Yeni Üye

Erkek Mesaj Sayısı : 2
    Katkı Puanı : 4

Mesaj tarafından Karakter C.tesi Nis. 27, 2013 5:03 am

ben de ilk önce önce Allah ım bana en doğru yolu göster derdim.
    Kendimi Deizmin içerisinde buldum hadi hayırlısı.
    Smile

Forum Saati Paz Mayıs 12, 2024 1:49 am