www.deizm.org'un gelişmesi için bir şeyler yapmak istemez misin?

İletişim: deizmturkiye@gmail.com

Join the forum, it's quick and easy

www.deizm.org'un gelişmesi için bir şeyler yapmak istemez misin?

İletişim: deizmturkiye@gmail.com

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
#SomayıUnutma
Sorumluların ceza almaları için, böyle bir katliamın bir daha yaşanmaması için #SomayıUnutma.

2 posters

DEİZMİ BİLMEYEN CAHİL MÜSLÜMAN KONUŞUYOR

tesetturluadam
    tesetturluadam
    Katılımcı Üye
    Katılımcı Üye

Erkek Mesaj Sayısı : 104
    Katkı Puanı : 245

DEİZMİ BİLMEYEN CAHİL MÜSLÜMAN KONUŞUYOR Empty DEİZMİ BİLMEYEN CAHİL MÜSLÜMAN KONUŞUYOR

Mesaj tarafından tesetturluadam Ptsi Şub. 01, 2016 9:54 pm

Bunu dinleyin.Dalga geçilecek çok şeybulursunuz.
    Normalde bullshit dinleriyle dalga geçilince paniğe kapılan aptal dindarlar, şimdi deizme karşı söyledikleri  şeylere bakın.

NOT: İlk beş saniyeden sonra muhtemelen kapatmayı düşüneceksiniz. Eğer öyle yaparsanız, ilk on-onbeş dakika civarını dinleyip iyice dalga geçtikten sonra kapayın.  zaten  sonrası çekilmiyor, baş ağrıtıyor.

İyi seyirler.

Edit: eğer üşengeçseniz sizin  için en bullshit yerlerini derledim. ama  izlemek daha zevkli.

maalesef on dakika sonrası kafam şişti.bir de allah razı olsun vsvs yazanlar yok mu...

1:37 deizmin herhangi bir delile dayanmadığını görüyoruz.yani deizmi ispat eden herhangi delil yok.

yorumum: hahaha sizin bullshit kitaplarınız neye dayanıyor? buraya beş dakikadır sesli  gülüyorum.  izlerseniz baya gülersiniz,zannımca.

2:40: delil ve kanıt dediklerişeyler islamiyette yanlış dedikleri şeyler. işte efendimizin çok eşliliğifalan. sen bi yanlış buldun diye islamiyette yok ama buldun diyelim...

yorumum: yok ama buldundiyelim ahahaha ya burası en komiğime giden  şey.

2:55'ten devam ediyor: o zaman sen deizmi ispatlamış olmuyosun.

yorumum: ahahaha deizmi ispatlamak ahahaha. sizin o bullshit dinleriniz çöküyor böylece di  mi ahaha. deizmi din sanıyodur şimdi bu. ahahaha

3:19: sen diğer dinleri sorguladın mı? o zaman samimi değilsin.

yorumum: tabii biz sadece islamiyeti sorguladık, balık baştan  kokar bıraktık ahahaha ya.

3:31: yinebenim pek  çok deistle , ateistle konuştuğumubiliyorsunuz. biz onlara aslında deizmin yanlış olduğunu , allahın var olduğunu...

yorumum: biz de bir yaradana inanmıyorduk zaten. ahaha.

3:56:  size bir sürü  din sayıcam  şimdi. (parmaklarıyla sayıyor bir de) sofist,budist, şamanist, agnostik...

yorumum:
    agnostik tek başına din zaten ahaha. agnostik  ne? agnostisizm o, yavrum geç otur sıfır. ahaha.

3:56'dan devam: ortalık din kaynıyor

yorumum: biz de sizle dalga geçiyoruz bullshitler. siz secde edin, biz ayaktayız. ahaha. bizim tanrımız bizi seviyor, gerçi sizde haklısınız. kim memeleri yeni tomurcuklanmış genç kız istemez. bu dünyada elde edemediğinizi öbür dünyada. bir de ağzını yaya yaya 'heaahe bir sürü din' diyor.

burdan sonrasını devam etmek istemiyorum. sizin için derledim. umarım eğlenebilmişsinizdir.

teşekkürler.
    saygılar.
    gizem
    gizem
    Katılımcı Üye
    Katılımcı Üye

Kadın Mesaj Sayısı : 47
    Katkı Puanı : 90

DEİZMİ BİLMEYEN CAHİL MÜSLÜMAN KONUŞUYOR Empty Geri: DEİZMİ BİLMEYEN CAHİL MÜSLÜMAN KONUŞUYOR

Mesaj tarafından gizem Salı Şub. 02, 2016 9:45 am

Bu videoyu daha önce de izlemiştim.Tabi adamın saçmalamasına 5 dk dayanabilmiştim.

Bir kere konuşmasına gülerek,deistlerle dalga geçen bir tavırla başlıyor.Önce insanlara saygı duymayı öğrensin sonra konuşsun.Ki izlediğim kadarıyla; deizmin ne olduğunu bilmiyor.
    Beyinlerine kelepçe vurduklarından ateizm-deizm vb.. inançları öğrenseler de kabul etmezler zaten.

Önyargılarını yok etmeden müslümanlarla tartışılmaz.Muhammedin yaptıklarına kılıf bulmakta çok iyiler.Açıp inandıkları hadis kaynağından okuyorum.Yine de inanmıyorlar bana."Aslında onu demek istememiş.Aslında peygamberimiz mükemmelmiş." diyorlar.Şu "Peygamberimiz,Dinimiz İslam" söylemlerinden nefret ediyorum.Niye benim adıma konuşuyorsunuz ki? O pedofili senin peygamberin.Benim olsa olsa düşmanım olur.Ki öyle birinin var olup olmadığı da kesin değil.

Forum Saati Paz Nis. 28, 2024 4:16 pm