www.deizm.org'un gelişmesi için bir şeyler yapmak istemez misin?

İletişim: deizmturkiye@gmail.com

Join the forum, it's quick and easy

www.deizm.org'un gelişmesi için bir şeyler yapmak istemez misin?

İletişim: deizmturkiye@gmail.com

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
#SomayıUnutma
Sorumluların ceza almaları için, böyle bir katliamın bir daha yaşanmaması için #SomayıUnutma.

4 posters

Çok saçma gelebilir ama cevap lütfen

Malova
    Yeni Üye
    Yeni Üye

Erkek Mesaj Sayısı : 1
    Katkı Puanı : 5

Çok saçma gelebilir ama cevap lütfen Empty Çok saçma gelebilir ama cevap lütfen

Mesaj tarafından Malova Çarş. Kas. 09, 2016 5:18 pm

Arkadaşlar ben son bi kaç gündür Deizm ile İslam arasında araştırmalar yapıyorum. Deizm daha mantıklı geliyor ki. Bi soru gördüm bi yerde aklıma takıldı. Muhtemelen deist arkadaşlar islamda inanıldıgı için gusül abdestine gerek duymuyorlar. Ben bu yaşıma kadar islamı benimsemiş bir ailede büyüdüm. Ve şöyle bir şey var islama göre cünup iken işlerim yolunda gitmiyor ve sıkıntı hissediyorum. Deist olsam da sanki bu bu şekilde devam etcekmiş gibi geliyor. Ne yapmalıyım ne düşünüyorsunuz? Question
    l0pht
    Yeni Üye
    Yeni Üye

Erkek Mesaj Sayısı : 7
    Katkı Puanı : 22

Çok saçma gelebilir ama cevap lütfen Empty Geri: Çok saçma gelebilir ama cevap lütfen

Mesaj tarafından l0pht Ptsi Ara. 05, 2016 1:20 am

Tamamen psikolojik.

Kendini huzursuz hissetmen öğretilmiş sana. Müslüman olmayan bir toplumda, örneğin hristiyanlarda gusül abdesti denilen bir şey yok. Tüm müslüman ülkelerin toplamından daha başarılı oldukları ve işlerinin bizden çok daha "iyi" gittiğini açıklamaya gerek yok sanırım.

Her konuda sorularınızı cevaplamaya çalışacağım.

Sevgiler.
    dide
    Yeni Üye
    Yeni Üye

Erkek Mesaj Sayısı : 20
    Katkı Puanı : 55

Çok saçma gelebilir ama cevap lütfen Empty Geri: Çok saçma gelebilir ama cevap lütfen

Mesaj tarafından dide Paz Ara. 11, 2016 3:19 am

güsul vücudun temizlenmesidir sadece dini olarak değil, enerji konusuyla ilgillenenlerde de dikkat edilen bir konu. cinsel ilişkiden sonra vücudun kirlenmesi nedeniyle temizlik olarak görülse de bir enerji kaybı olduğu için yıkanarak vücudu yenileme ve rahatlama için banyo yapılır. kendini rahatsız hissediyorsan devam et. almaya devam ettikçe psikolojik olduğunu fark edeceksin.
    HicBitmeyenAkbil
    HicBitmeyenAkbil
    Yeni Üye
    Yeni Üye

Erkek Mesaj Sayısı : 21
    Katkı Puanı : 55

Mesaj tarafından HicBitmeyenAkbil Çarş. Ara. 14, 2016 5:01 pm

.

Forum Saati Cuma Mayıs 17, 2024 4:30 pm