www.deizm.org'un gelişmesi için bir şeyler yapmak istemez misin?

İletişim: deizmturkiye@gmail.com

Join the forum, it's quick and easy

www.deizm.org'un gelişmesi için bir şeyler yapmak istemez misin?

İletişim: deizmturkiye@gmail.com

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
#SomayıUnutma
Sorumluların ceza almaları için, böyle bir katliamın bir daha yaşanmaması için #SomayıUnutma.

+9
Vendetta
ukedi
Tikky
melissa buse
supeluta
Uniak
Molekuler
legenda
captcha
13 posters

Kertenkele Öldür = Gevur Öldür (tek vuruşta ölürse 100 puan, iki vuruşta ölürse 50)

Uniak
    Uniak
    Tam Üye
    Tam Üye

Erkek Mesaj Sayısı : 558
    Katkı Puanı : 727

Kertenkele Öldür = Gevur Öldür (tek vuruşta ölürse 100 puan, iki vuruşta ölürse 50) - Sayfa 2 Empty Geri: Kertenkele Öldür = Gevur Öldür (tek vuruşta ölürse 100 puan, iki vuruşta ölürse 50)

Mesaj tarafından Uniak Salı Mayıs 25, 2010 4:11 am

Molekuler demiş ki:
    BEN BANA İSLAMI YAKIŞTIRAMIYORUM.
    YA GERÇEKTEN BEN ONA LAYIK DEĞİLİM; YA DA O BANA LAYIK DEĞİL!

Kim kime yakışmıyor bilmiyorum ama cehenneme gitmeyeceksin.
    Uniak
    Uniak
    Tam Üye
    Tam Üye

Kertenkele Öldür = Gevur Öldür (tek vuruşta ölürse 100 puan, iki vuruşta ölürse 50) - Sayfa 2 Empty Geri: Kertenkele Öldür = Gevur Öldür (tek vuruşta ölürse 100 puan, iki vuruşta ölürse 50)

Mesaj tarafından Uniak Salı Mayıs 25, 2010 4:21 am

captcha demiş ki:
    evet Aynen Benim Gibi "Eski Bir" Deist Ve Belkide Ateist Birisi İken....

deist miydin, ateist miydin? ne olduğunu daha kendin bilememişsin, sonra da eskiden savunduğunu söylediğin görüşleri yalanlamaya kalkıyosun. eskiden neyi savunuyodun bunu bilmiyoruz ki.

Her müslüman gibi, acaba "Allah var mı?" sorusunu kendine sormuşur.

Bikaç gün bu sorunun cevabını aramıştır.

Bi gün birileri bir kerametten bahsetmiştir. Tüyleri diken diken olmuştur.

"Evet, allah var" demiştir.

O aradaki zamanda kendini bir sınıfa koyamamıştır.

Aslında din çıkmasının ne kadar zor bi olay olduğunun farkında bile değildir.

Ben bu kadar yorumlayabildim.

Benim Gibi "Eski Bir" Deist Ve Belkide Ateist Birisi İken" denktir "Ben eskide müslümandım, belki de budist" gibi
    Tikky
    Tikky
    Katılımcı Üye
    Katılımcı Üye

Erkek Mesaj Sayısı : 153
    Katkı Puanı : 187

Mesaj tarafından Tikky Perş. Mayıs 27, 2010 10:23 pm

Selamun Aleykum

Sayın Ve Pek Saygı Değer Kardeşlerim. Şirketteki İşlerimin Yoğunluğu Münasebeti İle Yazınıza Yazımız Gecikmiştir. Bir Diğer Başlığın Yazısını Rabbimin İzni İle Acizane Olarak Bitirdim İnşaAllah ...

Allah'ın İzni İle Fikir Alışverişi Yapan Kavga Ve Küfür Etmeyen Pek Saygı Deper Ve Pek Muhterem Saygı Değer Moleküler Hanım Efendi Ve Saygı Değer Uniak Kardeşimize İnşaAllah Bi İznillah Yanıt Vereceğim. Sanırım Zaman Mefhumumuz Yok ? Lakin İşlerimden Dolayı Hemen Yazımı Yazamaya Bilirim.

Yüksek Anlayışınıza Derin Hoş Görünüze Sığınır Başka Cevap Yazmadan Önce Beni Beklerseniz Sevinirim. Eğer Çok Yazarsanız Daha Uzun Vakit Ayırmak Durumunda Kalacağım. Sabırla Bekleyişiniz İçin Şimdiden Teşekkürlerimi Bir Borç Bilirim.

Saygılarımla
    Uniak
    Uniak
    Tam Üye
    Tam Üye

Mesaj tarafından Uniak Cuma Mayıs 28, 2010 2:14 am

20 sütun/cm yazı yazmışın. Beni bekleyin yazısını yazana kadar cevap yazabilirdin.
    captcha
    captcha
    Site Yöneticisi
    Site Yöneticisi

Erkek Mesaj Sayısı : 342
    Katkı Puanı : 718

Mesaj tarafından captcha Cuma Mayıs 28, 2010 3:36 am

28 yaşına gelmişsin ama forum kültürünü (sana uymayan bu yeni kültürü) ve türkçeyi öğrenememişsin sevgili sayıdeğer pek muhterem tikky hazretleri.
    Tikky
    Tikky
    Katılımcı Üye
    Katılımcı Üye

Mesaj tarafından Tikky Cuma Mayıs 28, 2010 6:36 am

Uniak demiş ki:20 sütun/cm yazı yazmışın. Beni bekleyin yazısını yazana kadar cevap yazabilirdin.

Sayın Uniak Bey, Malumunuz Ben Bir Müslümanım. Ve Dolayısı İle Dinimin Bana Yüklemiş Olduğu Bir Dizi Sorumluluklarım Ve Bir Kulluk Bilincim Bu Bilinçden Doğan Bir Takım Vazifelerim Var. Bunun Yanında Da Hepimiz İştima-i Hayatta Yaşıyoruz. Dolayısı İle Daire-i İslama Uygun Bir Şekilde Günlük Hayatın Bize Getirdiği Sorumluluklarımızı Yerine Getirmemiz Lazım Geliyor. Haliyle Sizde Taktir Edersiniz Ki Her Zaman Bilgi Sayar Başında Bulunamıyorum.

Malum Bir Müslüman Olarak Çalışmış Olduğum İş Yerinde İş Aletlerinin Kullanımında Geniş Bir Yetkiye Ve Sınırsız Bir İmkana Sahip Olmama Rağmen Mümkün Mertebe İslam Dininin Bize Verdiği İş Ahlakım Sebebi İle Kendi Hususi Zevklerim İçin Kullanmıyorum. En Basiti İş Yerimde Gazete Okumak İçin Bile İnternete Girmem... Çok Ekstrem Durumlar Hariç.

Bir Diğer Husus İse Sayın Uniak Bey Site Sakinleri Ve Sizler Burada Genelde İdda Makamındasınız. Biz Ve Bu Fakir İse İspat Makamındayız. Dolayısı İle Haliyle İdda Makamındaki Bir Kişinin Sorusu Kısa Ola Bilir Ama Karşı Tarafın İddasına Veya Sorusuna Tam Manası İle Ve Bi Tamamiha Vukufiyet Kesp Ede Bilmesi İçin Suale Tam Veya Tama Yakın Yanıt Verilmesi Elzemdir. Haliyle Böyle Olunca Yazımız Hem Uzun Hem Ayrıntılı Hemde Bol Örnekli Olmak Durumunda Ola Biliyor.

Buna Birde Karşı Taraftaki Muhattap Olduğumuz Hanım Kardeşimizin İçinde Bulunduğu Şeytani Vesvese Ve Lümbe-i Şeytaniyeden Ve Lümbe-i Nefisten Gelen Suallere Yanıt Arama Çabası Eklenince İşi Daha Ciddiye Almam Gerekiyor... Sayın Uniak Bizi Başkaları İle Karıştırmayınız Lütfen. Biz Yaratılanı Yaratandan Ötürü Seven Bir Dinin Mensubuyuz. Dolayısı İle Toprak Gibi Olmamız Lazım. Bize Ne Atılırsa Atılsın, Ne Gibi Hakaretlere Maruz Kalırsak Kalalım, Bizden Sadece Güzel Ve Faideli Şeyler Sudur Etmelidir. Bu Değerli Hanım Kardeşimi "Takmaya Bilirdim." Amaaan Banene Ya Der İki Üç Kelime İle Sualine Yanıt Verirdim ... Ama Acaba Anlar Mıydı? Acaba Mana Alemine Alabilir Mi? Acaba Ben Tam Manası İle Anlata Bilirmiyim? ... Bu Münasebetle Yazımız Hususi Ve Tamamen İnce Eleyip Sık Dokunarak Olacaktır İnşaAllah...

Saygı Ve Sevgilerimi Sunarım

En son Tikky tarafından C.tesi Mayıs 29, 2010 3:32 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
    Tikky
    Tikky
    Katılımcı Üye
    Katılımcı Üye

Mesaj tarafından Tikky Cuma Mayıs 28, 2010 6:41 am

captcha demiş ki:28 Yaşına Gelmişsin Ama Forum Kültürünü (Sana Uymayan Bu Yeni Kültürü) Ve Türkçeyi Öğrenememişsin Sevgili Sayıdeğer Pek Muhterem Tikky (Edit).

Eee Biz Sana Terbiye Hususunda Bişiyler Vermişiz İnşaAllah ... Gelişme Var Gibi Görülüyor Smile Küfür Gibi Kültürüm,İftira Atan Bir Meşrebim Olacağına Vaaarsın Forum Kültürümüz Olmasın Smile Bu Hususuda Sen Bize Öğret O Zaman Kardeşim. Allah Razı Olsun Deriz ... Öğrenmeye Açık Birisiyimdir. Ne Diyim Yani Şimdi Razz Senin Benim Her Yazdığımı Eleştirmen İçin Benim Her Hangi Bir Şey Yapmama Zaten Gerek Yok Smile Gözümün Üstünde Kaşım Olması Yeterli Bir Sebep Zaten Değil Mi Wink

İkinci Husus, ( Sayın Captcha Daire-i Müspet İnsanlar Arasında Bir Latife Bağbında Ama Bir Okadarda Hoş Bir Tebessüm Tadında İnce Bir Espiri Vardır. Deriz Ki Hz. Google Sor, Veya Şeyh Google Sor Söyler Smile Tıpkı Bunun Gibi Hangi Akılla Hangi Mantıkla Aklından Ne Geçiyordu Bilmiyorum Ama Gidip Benim "İnşaAllah" Yazım Hakkında Yorum Yapmışsın...

Hadi Zahire Takılıp Manayı Göremedin. İsmi Harfine Bakım Mana Harfini Okuyamadın ... Kelimeden Ziyade Kelimenin Anlamına Benim Ne Anlatmam Gerektiğine Bakman Lazım Gelirken Gidip İnşaAllah Yazımımı Eleştirdin Smile Eee Hadi Onuda Kabul Ettik De Smile Barim Bunu Yaparken Enazından Şu Bizim Hz. Google Danışsaydın Barim Smile Oraya Şunu Yazsa İdin Şuan Belkide Burada Rezil Olmayacaktın Smile

Veya Hz. Google'Dan Da Geçtim Smile Hani Bahsettiğin Şu Geeeeeniş Arapça Kültürü Olaaan Ailenizin O Engin Ve O Derin İlminden İstifade Etseydiniz Barim. İstifade Etseydiniz De Cahilliğinizi Külliyen Ortaya Çıkarmasaydınız Barim Laughing Laughing Laughing

Hadi Madem Söledin Bu Babda Sana Bu İnşaAllah Kelimesini Ve 2 A İle Yazılmasını İzah Edeyimde Barim Birşey Öğrenki Daha Sonra İlerde İlim Sahibi Olmadan Fikir Fikir Sahibi Olmadan Zikir Etmeyesin Hemi Smile İnşaAllah Kelimesindeki O İki A ( Benim A Yazdığım Esasen İkinci Allah = Ellah Yazısındaki "A" Değil "E" Dir. Çünkü Arapçada Allah "Ellah" Diye Yazılır Ve EA Arası Şeklinde Okunur Ve Telaffuz Edilir. Lakin Türkçede İse Sadece "Allah" Diye Telaffuz Edilmektedir. ) Dolayısı İle İnşa(Hemze=Arapça Kaidedir)Allah Arada Bulunur. O Hemze Münasebeti İle 2 A ile Yazılır ! Eğer Orada 1 A Olursa Kelimenin Anlamıda Bozulur. Umarım Öğrenmişsindir.

Idea Eğer İslamıda Böle Yarım Yamalak Araştırmadan Etmeden Kulak Dolma Bilgilerle İncelemiş Sonra Deist Ve Sonra Ateist Olduysan Artık Buna Şaşmıyorum Smile Lütfen Sayın Captcha İstirham Buyuruyorum Ve Defaatle Bir Kere Daha Halisane Bir Şekilde Rica Ediyorum Allah Rızası İçin.cheers cheers cheers Konuşmak için Konuşmayın Yazmak İçin Yazmayın. Bir İlim Sahibi Olun Fikir Sahibi Olun. Gelin O Zaman Konuşalım Olur Mu ...

İnanın O Kadar Tebessüm Ettimki Anlatamam Smile Ama Şuna Eminimki Buuu Alemde En Büyük Eğlence Bir Fenev Bahçe İkinciside Sayın Captcha Sizsiniz Smile ( Laf Aramızda Bu Renkte İyi Yakıştı Hani .. Açtı Sizi Smile ) Şu Timsah Yürüşü Yapanlarla Bir Akrabalığınız Yok Değil Mi Smile Hani Olur Yaaa Bel Ki Olur Diye Sorayım Dedimm Razz

Allah'ım Lafın Ukelasından ! Amelin Fukarasından Sana Sığınırım.

Allahım Bu Din Senin Koruyucusuda Sensin.

Saygılarımla ( Not: Hala Gülüyorum Smile )
    ukedi
    ukedi
    Katılımcı Üye
    Katılımcı Üye

Kadın Mesaj Sayısı : 159
    Katkı Puanı : 210

Mesaj tarafından ukedi Cuma Mayıs 28, 2010 8:06 pm

100 kertenkele : +1 huri
    500 kertenkele : cennette kişiye tapulu şarap ırmağı
    1000 kertenkele : cennette 3+1 dubleks tamamı yapılı bahçeli köşk (kapısız)
    10000 kertenkele : istediği kişileri yanına alma hakkı
    15000 kertenkele : emrine 10 melek
    100000 kertenkele : peygamber

cennette indirim! şimdiden hazırlığınızı yapın, cennette ortada kalmayın.
    Molekuler
    Molekuler
    Katılımcı Üye
    Katılımcı Üye

Kadın Mesaj Sayısı : 54
    Katkı Puanı : 64

Mesaj tarafından Molekuler C.tesi Mayıs 29, 2010 12:48 am

Buna Birde Karşı Taraftaki Muhattap Olduğumuz Hanım Kardeşimizin İçinde Bulunduğu Şeytani Vesvese Ve Lümbe-i Şeytaniyeden Ve Lümbe-i Nefisten Gelen Suallere Yanıt Arama Çabası Eklenince İşi Daha Ciddiye Almam Gerekiyor...
    Ya içime şeytan girmiş ve şüpheye düşürüyor beni. Siz fark ettiniz ben fark edemedim sanki. Fark etmemiş olmam mümkün mü? Bakınız geçen gün dayanamadım kırmızı suratlı, boynuzlu, kuyruklu ve çatallı tipe dedim ki "Gel kahve içelim,hem biraz daha vesveselerinden, kötü fikirlerinden yararlanmak istiyorum." dedim. Kabul etti sağ olsun. Beraberce kahvemizi yudumlarken şeytanca sohbetler ettik.

Affınıza sığınarak sormak istiyorum? Kötülük de Allah'tan gelmez miydi? Böyle bir ayet var. Benim tek ayağımı çukura sokuyor bu Allah? "Hayırdır,hayır yavrucum" der büyüklerimiz bir de. Smile

(Kendilerine bir iyilik dokununca, "Bu Allah’tan" derler; başlarına bir kötülük gelince de "Bu senin yüzünden" derler. “Küllün min indillah [Hepsi Allah’tandır] de, bunlara ne oluyor ki bir türlü laf anlamıyorlar.) [Nisa 78]

Çok yaramaz bir çocuğum ben laftan anlamıyorum. Allah'ım dahası da var! Very Happy

(Eğer Allah insanlara, hayrı çarçabuk istedikleri gibi, şerri de acele verseydi, elbette onların ecelleri bitirilmiş olurdu. Fakat bize kavuşmayı ummayanları biz, azgınlıkları içinde bocalar bir halde bırakırız.) [Yunus 11]

DAHA BİTMEDİ! Bunlar da var:

(Rabbin, kendi istediğini yaratır, dilediğini seçer. Onların seçim hakkı yoktur.) [Kasas 68]

(Sizi de, işlerinizi de yaratan Allah’tır.) [Saffat 96]

(Her şeyin yaratıcısı Allah’tır.) [Zümer 62, Mümin 62]

(Güzel akıbet takdir ettiklerimiz [kaderi güzel olanlar] Cehennemden uzak tutulur.) [ Enbiya 101]

(Allahü teâlâ, “Bana inanıp da kadere, hayır ve şerrin benim takdirimle olduğuna inanmayan, benden başka Rab arasın” buyurdu.) [Şirazi]

(Bir kişi, kaderin, hayrın ve şerrin Allah’tan olduğuna inanmadıkça, mümin sayılmaz.) [Tirmizi]

Sonra derler ki insanlar "Biz günahlarımızdan sorumlu değiliz o zaman". Ee haklılar/haklıyız tabii... Sonra da diğerleri de ki "İnsanda irade vardır. Günahlarından sorumludur." Bu düşünceme verilen bir cevap:

Resulullahın vârisleri olan Ehl-i sünnet âlimleri buyuruyor ki:
    Her şeyi yaratan, terbiye eden, yetiştiren, her iyiliği yaptıran, gönderen hep Allahü teâlâdır. Kuvvet ve kudret sahibi yalnız Odur. O hatırlatmazsa, kimse, iyilik ve kötülük yapmayı irade, arzu edemez. Kulun iradesinden sonra, O da istemedikçe, kuvvet ve fırsat vermedikçe, hiçbir kimse, hiçbir kimseye, zerre kadar, iyilik ve kötülük yapamaz. Kulun istediği her şeyi, O da irade ederse, dilerse yaratır. Yalnız Onun dilediği olur. İyilik ve kötülük yapmayı, çeşitli sebeplerle hatırlatmaktadır. Merhamet ettiği kulları kötülük yapmak irade edince, O irade etmez ve yaratmaz. İyilik yapmak irade ettikleri zaman, O da irade eder ve yaratır. Böyle kullardan hep iyilik meydana gelir. Gazap ettiği düşmanlarının kötü iradelerinin yaratılmasını, O da irade eder ve yaratır. Bu kötü kullar, iyilik yapmak irade etmedikleri için, bunlardan hep kötülük hasıl olur.

Bence içimdeki şeytanın vesveseleri sizi ilgilendirmesin. Ben iyilik yapmak irade etmemişmişim ya. Bundan böylemişim.
    Bak hala gülüyorum yani. Very Happy Very Happy Very Happy Gerçekten. Very Happy Kötülük dilemişim ya. Yahu Allah olan şey... Bir sorsun kendine. Şu ana kadar kendisinden gecelerce, usanmadan, ağlayarak dilediğim şeyi düşünsün ya da amel/ dilek defterime baksın bir zahmet. Ne yapmış bu KÖTÜ dileğimden sonra biliyor musunuz? Felç geçiren bir yakınım için dua etmiştim. O hala felçli. 72 yaşına geldi, hala felçli. O konuşarak para kazanırdı. Spikerlik okumuş ve gerçekten büyük diye tabir edilecek biriydi. Şu anda konuşamıyor ve yazamıyor. Sizce bu adamın konuşmasında benim ne çıkarım var? Yahu Allah tanımıyor bile beni.
    Bence Allah duymuyor da gerçekten duymuyor o zaman!! Başka açıklaması var mı bunun?

Bu Allah kaç tane çocuğu aç bırakıyor hiç düşündünüz mü Sayın Tikky? Ya da bu Allah nasıl izin verir bu şahane gerçekten muazzam güzellikte yarattığı dünyasının böyle aciz kullarının kontrolüne? İçini dışına çıkardık resmen dünyanın. Siyaset birçok insanı aç bırakıyor. Niçin biliyor musun Sayın Tikky ? O çocuklar, o insanlar Allah'tan aç kalmayı dilediler de ondan.
    Oradaki çocuklar su içmek için hayvanların apış aralarına yaklaşabiliyor. Bu mu yani? Bunu mu diliyorlar?
    Ben ne dilediklerini biliyorum! Sadece bir lokma ekmek ve SU. Kaç çocuk ölüyor? Farkında mıyız?

Size saygı duyuyorum; ancak yine de ben Allah yok diyorum.
    Molekuler
    Molekuler
    Katılımcı Üye
    Katılımcı Üye

Kadın Mesaj Sayısı : 54
    Katkı Puanı : 64

Mesaj tarafından Molekuler C.tesi Mayıs 29, 2010 12:49 am

ukedi demiş ki:100 kertenkele : +1 huri

İşte buna hayır diyemem! Very Happy
    Bahçesi olsun yeter bana.
    Tikky
    Tikky
    Katılımcı Üye
    Katılımcı Üye

Mesaj tarafından Tikky C.tesi Mayıs 29, 2010 1:41 am

Sayın Ukedi Hanım.Burada İlmi Münazara Ve İlmi Müzakere Mi Yapacağız Yoksa Sulandırmak Mı Amacınız? Siz İslami kaynaklarıda BU Şekilde Mi İncelediniz Bu Şekilde Mi Aleminize Alıp Tefekkür Ve Teberruat Ettiniz? Yaşınız Daha 17-18 Size Verilen Gaza Kapılmayınız. Bu Yaşlar Düşünce Ve Fikirlerin Oluştuğunu "Sandığınız" Zamanlardır. Bu Yaşlarda Fikirler Oluşmaz!!! Oluştuğu Zannedilir. Bu Yaşlar Ben Herşeyi Bilirim. Arkadaşlarım Çok İyidirler Ailem Birşey Bilmez Dönemidir... Biz Bu Konu Hakkında Ki Ve Bu Hususta Gerekli Cevap Abdi Aciz Al Fakri Fakur Ve Biçare Kul Tarafından Pek Çok Yönü İle İzah Edilmiştir. Değerli Kardeşimizde Kıymetli Hocamız Dr İbrahim Canan Hoca Efendinin İzah Ve İzahatıyla Gayet Güzel İzah Edilmiştir. Artıııık Alırsınız Almazsınız Yani Kendinizi Kandırır Kandırmazsınız. Paşa Gönlünüz Bilir Smile

Eğer Bu Mantıkla Yola Çıkacaksak Ozaman :

100 Yavru Kedi Kurban Etmek : 1 Cin ( Lambadan Çıkan Değil Hakikisi )
    500 Kedi Kurban Etmek : Cehennemde Cinlerle Toplu Şarap İçmek Ve Kedi Pirzola Smile Yanında Köpek Pirzola
    1000 Kedi Kurban Etmek : Cehennemde 5+1 Trebleks Daire ( Daha Fazla Veriyorlar Sizinkiler ) Smile
    1500 Kedi Kurban Etmek : Sınırsız Kedi Eti Pirzola (Kaçmaz)
    2000 Kedi Kurban Etmek : Sınırsız İçki Lakır Lakır İçersiniz Artık, Kilo Yaparsa Liht Kedi Kanı Var Razz
    2500 Kedi Kurban Etmek : 100 Cin Kadınla Evlendirilmek ( Bunu Erkekler Beyenecektir )
    5000 Kedi Kurban Etmek : Şeytan ( Sınırsız Dövme + Sınırsız Delik Açmak, Kulak Çapari Oltası Gibi Delmek, Burun Kirpik,Kaş,Alın,Kol,Ayak Artık Kevgir Peyniri Gibi Olursunuz ) Smile

Durun Bitmedi ... Tren Satıcısı Değilim Ama Sizde Malzeme Bol Napalım Smile

Ayrıca Bonus Kartınızda Var afro :

1 Mayısta 1 Polis Taşlamak :+100 Bonus
    1 Mayısta 100 Polis Taşlamak :+500 Bonus
    1 Mayısta 1000 Polis Taşlamak :+1000 Bonus
    1 Mayısta 10000 Polis Taşlamak :+10000 Bonus

Not: Sosyalizm Ve Sol Görüşlülerin Ekseriyesi Ya Koministtir Bu Bağlamdada Deist Veya Ateisttir.

Kampanyalar Devam Ediyor:

Yapı Kredi Vadaaa Kampanyası :

1 Türk Askeri Şehit Etmek : 100
    5 Türk Askeri Şehit Etmek : 1000
    10 Türk Askeri Şehit Etmek : 10 000

Gördünüzmü Olayları Tiye Alınca Ne Kadarda Deist ve Ateist Kesimin Bulunduğu Ve Ortak Noktayı Taşıyan Kişileri Görüyoruz ..

Platin Kart : Genç Kız Kurban Etmek
    Gold Kart : Bakire Genç Kız Kurban Etmek

Saygılarımla. Lütfen Biraz Ciddiyet !
    ukedi
    ukedi
    Katılımcı Üye
    Katılımcı Üye

Mesaj tarafından ukedi C.tesi Mayıs 29, 2010 2:16 am

benden ciddiyet talep etmeden önce şu videodaki amcamızın ne kadar ciddiye alınabilirliği olduğunu göz önünde bulundurun lütfen. Very Happy
    Tikky
    Tikky
    Katılımcı Üye
    Katılımcı Üye

Mesaj tarafından Tikky C.tesi Mayıs 29, 2010 2:22 am

ukedi demiş ki:Benden Ciddiyet Talep Etmeden Önce Şu Videodaki Amcamızın Ne Kadar Ciddiye Alınabilirliği Olduğunu Göz Önünde Bulundurun Lütfen. Very Happy

Selamun Aleykum, Bismillahirrahmanirrahim Sayın UKedi Hanım.. Neden Ciddiye Alınamayacağını Biraz Açar Mısınız ? Bakalım İzah ve İzahatınız Ne Derece Ciddiye Alına Bilir Temellere Ve Fikirlere Dayanıyor Görelim.

Ayrıca Bu Bayanla Bir Tanışmışlığınız Mevcut Mu ? Smile

Kertenkele Öldür = Gevur Öldür (tek vuruşta ölürse 100 puan, iki vuruşta ölürse 50) - Sayfa 2 Kedkes1

Kertenkele Öldür = Gevur Öldür (tek vuruşta ölürse 100 puan, iki vuruşta ölürse 50) - Sayfa 2 Kedkes2

Yazık Gencecik Bir Kızzz Bu ... Çok Yazık ... Ateizmin Bataklığına Düşmüş. Allah Yardımcısı Olsun
    Saygılarımla
    ukedi
    ukedi
    Katılımcı Üye
    Katılımcı Üye

Mesaj tarafından ukedi C.tesi Mayıs 29, 2010 2:33 am

benim onu tanımam mı gerekir? ateizm değil onun inandığı. çarpıtılmış uyduruk bir satanizm. ki satanizmin temel öğretilerinde böyle birşey yoktur. ve ben deistim diye bana bu kıza yapıştırdığınız yaftayı yapıştırıyorsunuz öyle mi? ne diyeyim yeni yeni takılmaya başladım buralarda ama bayağı komik birine benziyorsunuz. Very Happy
    - ki hayvan öldürmek, "gavur" dediği insanları öldürmek, yapmayın Tanrı aşkına. böyle şeyler kutsal kitabınızda bile yazmaz.
    Tikky
    Tikky
    Katılımcı Üye
    Katılımcı Üye

Mesaj tarafından Tikky C.tesi Mayıs 29, 2010 3:15 am

Selamun Aleykum ;

Değerli Ve Pek Kıymetli UKedi Hanım Efendi Kardeşim. Ala Külli Hal Hususen Real Yaşamda Beni Görseniz Bu Konuşmayı Ve Bu Yazıları Bu Kişimi Yapıyor Diyemezsiniz Zaten Smile Hem Renkli Bir Mizaca Hemde Bir O Kadar Gır Gır Şamata Bir Kişiliyete Sahibimdir. Ayrıca Çokta Mütevaziyimdir Hani Very Happy Very Happy Very Happy ...

Tabi Bunun Yanında Da İslamın Verdiği Vakarımızda Ve Ağırlığımız Da Var Tabikide ... Değerli Hanım Kardeşim.

ukedi demiş ki:Benim Onu Tanımam Mı Gerekir? Ateizm Değil Onun İnandığı.

Siz Bence Deizmi Bilmediğiniz Gibi Ateizmide Bilmiyorsunuz, Ateizmin Ta Kendisi. Zaten Size Bu Kişiyi Tanıdınız Mı Diye Sorduğumda Şahsını Değil !!! Şahs-i Maneviyesini Yaptığı Davranışlarını Sormuştum. Bu Bayanın Da Günceli Takip Ediyorsanız Kendisini Bir Deist Haliyle Bir Ateist Olarak Gördüğünü Biliyor Musunuz ?... Yani Bir Bakıma Tabiri Caizse Deizim Ve Ateizmin Bir Meshebi Olan Satanizim Mensubu ...

ukedi demiş ki:Ki Satanizmin Temel Öğretilerinde Böyle Birşey Yoktur.

Sayın UKedi Hanım Kardeşim, Siz Bence Satanizmide Bilmiyorsunuz Smile Sizde Hz.Google Bu Hususta Danışa Bilirsiniz... Size Ayrıntılı Bir Yanıt Sunacaktır Smile Ama Bu Yanıtların Hepsi Farklı Olabilir. Hatta Siteden Siteye Değişmekle Kalmaz Kişilerden Kişilere Bile Değişe Bilir. Tek Değişmeyen Şey İslama Saldırı Ve İftiradır... Lakin Kendi İçine Düştükleri Bataklığı Kendini Hidayete Kavuştuk Diye Algılayan Kişilerin Ne Derece İçler Acısı Bir Dipsiz Kuyuya Sürüklendiğini Görmek İsterseniz Şu Temsili Misale İyi Bakınız...

Bir Gün 5 Arkadaş Bir Kuyunun Başına Gelmişler. İçlerinden Birisi Çok Kibirli Ve Her Şeyi Bildiğini Zanneden Bir Yapıya Sahipmiş. Atlamış Kuyunun İçine, Hızlıca Dipsiz Kuyunun İçinde Baş Aşağı Düşerken Yukardaki 4 Arkadaşının Git Gide Dahada Aşağıda Olduklarını Ve Git Gide Ufaldıklarını Gid Gide Aralarındaki Mesafenin Arttığını Görünce Kendisinin Ne Kadarda Yükseldiğini Ve Nekadarda Akıllı Olduğunu Düşünmüş. Taki Odun Kafası Odun Gibi Beton Gibi Zemine Çarpıncaya Kadar ...

İşte Bu Misalde Olduğu Gibi Deist Ve Ateistlerin Durumu Budur. Git Gide Dipsiz Bir Kuyuya Düşen Ve Kendisinin Yükseldiğini Sanan Ama Ölümün Her An Enselerinin Arkasında Olduğunu Unutan ...

ukedi demiş ki: Ve Ben Deistim Diye Bana Bu Kıza Yapıştırdığınız Yaftayı Yapıştırıyorsunuz Öyle Mi? .

Sayın Ve Saygı Değer UKedi Hanım Kardeşim. Külli Hal Bunu Tersten Okuma Hakkıda Bize Aittir. O Halde Ez Cümle ..

Bir İnsan Hiç Bir Terciği Olmadığı Ve Kendisine Sorulmamasına Rağmen Allah'ın Taktiri İlahisi Münasebetince Arabistanda Doğması Siizn Deist Veya Ateist Anlayışlarınıza Göre Irkçı Saldırıya Maruz Klamasına Saygı Gösterilmemesine Ve Sevgi İle Muhabbet Beslenmemesine Sebep Teşkil Edebiliyor ...

Veya Saygı Değer Cübbeli Ahmet Hoca Efendi Kerten Kele Öldürmeyle İlgili Sadece Soruyu Okuyup Durum Tespiti Yapıp Konuyu İzah Ve İzahat Etti Diye Bizde Konu Hakkında Sayfalarca Yazıp İzah Etmemize Karşın Demedik Laf Bırakmadınız Amaaaa ? Haksız Mıyım ?

ukedi demiş ki: Ne Diyeyim Yeni Yeni Takılmaya Başladım Buralarda Ama Bayağı Komik Birine Benziyorsunuz. Very Happy
    .

Öyleyimdir Smile Kalp Kalbe Karşıdır Derler ...

ukedi demiş ki:
    - Ki Hayvan Öldürmek, "Gavur" Dediği İnsanları Öldürmek, Yapmayın Tanrı Aşkına. Böyle Şeyler Kutsal Kitabınızda Bile Yazmaz.

Sayın Ve Saygı Değer Ve Pek Muhterem UKedi Hanım Efendi Kusura Kalmayın Ama Bu Sizin Gündemi Ve Günceli Takip Etmeyen Ve Pek Sosyal Olmayan Birisi Olduğunuz İzlenimini Bana Verdi...

Öncelikle Hoca Efendinin Adı Cübbeli Hoca Olup 3 Defa Kanal Türkte Teke Teke Çıkıp, Hem Gevur Öldürmenin Değil, Öldürmemenin İzah Ve İzahatını Yaptığı Gibi. Kerten Kele Öldürmeninde İzağını Hem Televizyonda Hemde Değerli Arkadaşımız İbrahim Canan Hoca Efendi Nezninde Açıklamasını Yapmıştır.

Sayın Hanım Efendi Güneş Her Zaman İçin Doğar. Önemli Olan Perdeleri Açmaktır! Perdeleri Açmadan Güneş Evin İçine Girmiyor Demek Ne Derece Bir Divanelik İse !!! Aynen Öylede Ben İslamı İç Alemime Alamıyor Hissedemiyorum Demek O Derece Hatta Yüz Misli Bin Misli Bir Divanelik Ve Ahmakaneliktir ...

Televizyon Programlarını Gözünüze Sokamayız ... Yazılan Yazılarıda Kulağınıza Sokamayız Smile Ve Biz Okutturamayacağımıza Göre Kusra Kalmayınız Ama Bu Cahilliği Kendinizde Arayınız Neee İslamda Ne Bizdee Değil Smile

Saygılarımla...
    captcha
    captcha
    Site Yöneticisi
    Site Yöneticisi

Mesaj tarafından captcha C.tesi Mayıs 29, 2010 4:06 am

ahahahah Very Happy
    yürü be tikky Very Happy
    müslüman oluyorum bugünden tezi yok Very Happy
    meğersem neymiş benim taptığım atayızım öyle yahu Very Happy
    kedilere yazık Very Happy hem onları da allah-ü teala c.c hazretleri yarattı inşaAllah Very Happy
    Tikky
    Tikky
    Katılımcı Üye
    Katılımcı Üye

Mesaj tarafından Tikky C.tesi Mayıs 29, 2010 4:25 am

Hehe Very Happy

captcha demiş ki:Hahahahah Very Happy Yürü Be Tikky Very Happy Müslüman Oluyorum Bugünden Tezi Yok Very Happy

Amin Amin Amin ... Bu Mübarek Cuma Gecesinde İnşaAllah Kabul Olur Duamız. Not: Sana Ve Senin Nezninde Size Bir Sırrımı Vereyim... Bir Gün Bizim Mahallenin Duvarında Oturuyorum. Bir Çarşaflı Kadın Gördüm. Önümüzden Geçiyordu. Öcüü ... Ninja Dedim ... Ben Hayatta Değil Çarşaflı Tesettürlü Bir Kızla Hayatta Değil Evlenmek Konuşmam Derdim. Şimdi Gönlümün Sultanı Çarşaflı Smile İngilizce Matematik Mezunu Allah Biliyorki Mükemmel Bir Fiziği Ve Yüzü Ve Güzelliğe Sahip Smile Şükründen Aciz Kalacağım Bir Nimettir Bu Benim İçin.

Peki Buraya Nasıl Geldim! O Çarşaflı Ablamız Döndü. O Çarşafının İçinden Mütebessim Çehresi İle Ve Tatlı Dili İle Bana Dua Etti ... Bende Sizin İçin Amin Diyorum İnşaAllah Smile Bakalım İlerde Ne Olacak Smile

captcha demiş ki: Meğersem Neymiş Benim Taptığım Atayızım Öyle Yahu Very Happy

Allah Düşman Başına Vermesin Vallaha Smile Not: İmladan Ödünç Vermiyene Bakın Atayizim Mi Ateizm Mi Smile

captcha demiş ki: Kedilere Yazık Very Happy Hem Onları Da Allah'ü Teala C.C Hazretleri Yarattı İnşaAllah Very Happy

MaşaAllah MaşaAllah MaşaAllah Tüüü Tüüü Tüüü Nazar Değmesin İnşaAllah ... Afferim Kereta Razz Gözle Görülür Bir Gelişme Var Smile Kediler Konusunda Haklıyım Ama Dimi Bu Arada Sitede Kedi Smileyi VARMIŞ...

K O P T U M Smile cat alien Ateist Sİtesi Değilmi Kardeşim. Kesmek İçin Koymuşsunuz Very Happy Very Happy Very Happy Bide UKEDİ Kızın Nicki Smile Bak Bak Parçalar Birleşmeye Başladı Hani... Dedektif Gibi Adamım Hani Smile

Saygılarımla

Not: Afferim İnşa(A)llah Yazmayı Öğrenmişsin Smile
    captcha
    captcha
    Site Yöneticisi
    Site Yöneticisi

Mesaj tarafından captcha C.tesi Mayıs 29, 2010 4:44 am

ikide bir aferim demeyiniz Bi İznillah inşaAllah.. sinirlerim bozuluyor allah-ü teala'nın izniyle... yoksa küfür edecem gene Very Happy
    atayızım atayızım clown
    Tikky
    Tikky
    Katılımcı Üye
    Katılımcı Üye

Mesaj tarafından Tikky C.tesi Mayıs 29, 2010 5:01 am

captcha demiş ki:İkide Bir Aferim Demeyiniz Bi İznillah İnşaAllah.. Sinirlerim Bozuluyor Allah'u ( Ü) Değil Allah'u) Olacak Smile Teala'nın İzniyle... Yoksa Küfür Edecem Gene Very Happy Atayızım Atayızım clown

İyi Olanı Taktir Etmek Lazım Smile Sinirlerinizde Bozulmasın, Sağlığınıza Zararlı Smile Ve Ayrıca Zaten Küfür Ediyorsun. Barim Anneme Etme Annem Rahmetli Oldu. Hortlamasın Kadın Cağız.Very Happy Very Happy Very Happy Yerinde Rahattır İnşaAllah ...

Saygılarımla... Fİ EMANİLLAH ...
    captcha
    captcha
    Site Yöneticisi
    Site Yöneticisi

Mesaj tarafından captcha C.tesi Mayıs 29, 2010 5:05 am

Esselamun aleyküm Tikky'ciğim,
    anaları karıştırmam, merak etme Very Happy
    Uniak
    Uniak
    Tam Üye
    Tam Üye

Mesaj tarafından Uniak C.tesi Mayıs 29, 2010 5:15 am

Ben 1000 ile 10000 arasında kalmıştım. Ama kapısız yerde yaşayamam.
    Evde yalnız yaşamanın verdiği alışkanlık. Tüm kapıları kapatırım. Seçme hakkı verseler ya
    Uniak
    Uniak
    Tam Üye
    Tam Üye

Mesaj tarafından Uniak C.tesi Mayıs 29, 2010 5:27 am

Allah'ın yok mu senin Moleküler. İyi içini dökmüşsün. Nokta-virgül katılıyorum.
    Satanizm; bir Hıristiyan inanışıdır. Ateizm veya deizm'le hiç alakası yok.
    Satanist kedi kurban eder, müslüman koyun ya da keçi
    ukedi
    ukedi
    Katılımcı Üye
    Katılımcı Üye

Mesaj tarafından ukedi C.tesi Mayıs 29, 2010 3:17 pm

Uniak demiş ki:

Ben 1000 ile 10000 arasında kalmıştım. Ama kapısız yerde yaşayamam.
    Evde yalnız yaşamanın verdiği alışkanlık. Tüm kapıları kapatırım. Seçme hakkı verseler ya

ekstra yüz kertenkele daha öldürürsen değişiklik yapabilirsin. islam hoşgörü dini höşgörürüz seni
    Tikky
    Tikky
    Katılımcı Üye
    Katılımcı Üye

Mesaj tarafından Tikky C.tesi Mayıs 29, 2010 3:42 pm

Uniak demiş ki: Ben 1000 İle 10000 Arasında Kalmıştım. Ama Kapısız Yerde Yaşayamam.
    Evde Yalnız Yaşamanın Verdiği Alışkanlık. Tüm Kapıları Kapatırım. Seçme Hakkı Verseler Ya

Selamun Aleykum, Sayın Ve Saygı Değer Uniak Yeni İmkanlardan Haberiniz Yok Sanırım cat Kedi Kampanyamız Var Smile Buyrun Reklam Yapalım Smile

Tikky demiş ki:Sayın Ukedi Hanım.Burada İlmi Münazara Ve İlmi Müzakere Mi Yapacağız Yoksa Sulandırmak Mı Amacınız? Siz İslami kaynaklarıda BU Şekilde Mi İncelediniz Bu Şekilde Mi Aleminize Alıp Tefekkür Ve Teberruat Ettiniz? Yaşınız Daha 17-18 Size Verilen Gaza Kapılmayınız. Bu Yaşlar Düşünce Ve Fikirlerin Oluştuğunu "Sandığınız" Zamanlardır. Bu Yaşlarda Fikirler Oluşmaz!!! Oluştuğu Zannedilir. Bu Yaşlar Ben Herşeyi Bilirim. Arkadaşlarım Çok İyidirler Ailem Birşey Bilmez Dönemidir... Biz Bu Konu Hakkında Ki Ve Bu Hususta Gerekli Cevap Abdi Aciz Al Fakri Fakur Ve Biçare Kul Tarafından Pek Çok Yönü İle İzah Edilmiştir. Değerli Kardeşimizde Kıymetli Hocamız Dr İbrahim Canan Hoca Efendinin İzah Ve İzahatıyla Gayet Güzel İzah Edilmiştir. Artıııık Alırsınız Almazsınız Yani Kendinizi Kandırır Kandırmazsınız. Paşa Gönlünüz Bilir Smile

Eğer Bu Mantıkla Yola Çıkacaksak Ozaman :

100 Yavru Kedi Kurban Etmek : 1 Cin ( Lambadan Çıkan Değil Hakikisi )
    500 Kedi Kurban Etmek : Cehennemde Cinlerle Toplu Şarap İçmek Ve Kedi Pirzola Smile Yanında Köpek Pirzola
    1000 Kedi Kurban Etmek : Cehennemde 5+1 Trebleks Daire ( Daha Fazla Veriyorlar Sizinkiler ) Smile
    1500 Kedi Kurban Etmek : Sınırsız Kedi Eti Pirzola (Kaçmaz)
    2000 Kedi Kurban Etmek : Sınırsız İçki Lakır Lakır İçersiniz Artık, Kilo Yaparsa Liht Kedi Kanı Var Razz
    2500 Kedi Kurban Etmek : 100 Cin Kadınla Evlendirilmek ( Bunu Erkekler Beyenecektir )
    5000 Kedi Kurban Etmek : Şeytan ( Sınırsız Dövme + Sınırsız Delik Açmak, Kulak Çapari Oltası Gibi Delmek, Burun Kirpik,Kaş,Alın,Kol,Ayak Artık Kevgir Peyniri Gibi Olursunuz ) Smile

Durun Bitmedi ... Tren Satıcısı Değilim Ama Sizde Malzeme Bol Napalım Smile

Ayrıca Bonus Kartınızda Var afro :

1 Mayısta 1 Polis Taşlamak :+100 Bonus
    1 Mayısta 100 Polis Taşlamak :+500 Bonus
    1 Mayısta 1000 Polis Taşlamak :+1000 Bonus
    1 Mayısta 10000 Polis Taşlamak :+10000 Bonus

Not: Sosyalizm Ve Sol Görüşlülerin Ekseriyesi Ya Koministtir Bu Bağlamdada Deist Veya Ateisttir.

Kampanyalar Devam Ediyor:

Yapı Kredi Vadaaa Kampanyası :

1 Türk Askeri Şehit Etmek : 100
    5 Türk Askeri Şehit Etmek : 1000
    10 Türk Askeri Şehit Etmek : 10 000

Gördünüzmü Olayları Tiye Alınca Ne Kadarda Deist ve Ateist Kesimin Bulunduğu Ve Ortak Noktayı Taşıyan Kişileri Görüyoruz ..

Platin Kart : Genç Kız Kurban Etmek
    Gold Kart : Bakire Genç Kız Kurban Etmek

Saygılarımla. Lütfen Biraz Ciddiyet !

Uniak demiş ki: Ama Kapısız Yerde Yaşayamam. Evde Yalnız Yaşamanın Verdiği Alışkanlık. Tüm Kapıları Kapatırım. Seçme Hakkı Verseler Ya

Merak Etmeyin Gittiğiniz Yerde Kapıya Gerek Kalmayacak cat cat cat

Allah'ın Yok mu Senin Moleküler. İyi İçini Dökmüşsün. Nokta-Virgül Katılıyorum.

Benim Dediklerime Katılmıyor Musunuz ? İşinize Mi Gelmiyor ?

Satanizm Veya Deizm Veya Ateizm Çok Alakası Olup... Küfür Tek Millettir. Hepside Birdir. Bir Birlerinin Türevleridir. Gidecekleri Yerde Aynıdır Kedi: cat cat cat Smile

Uniak demiş ki:Satanist Kedi Kurban Eder, Müslüman Koyun Ya Da Keçi

Müslüman Allak İçin Sığır Ve Koyun Kurban Eder... Kesmiş Olduğu Eti Dünya Üzerindeki Fakir Milletlere Gönderir Onlarında Boğazından Şu Kelli Felli Deist Ve Ateistlerin Boğazsda Yediği Pirzolaları Löp Löp Götürdüğü Köfteleri Hapur Humur Yediği Mangal Veya Barbekü partilerindeki Eti Buralardaki İnsanlarından Kursağıdan Geçmesini Temine Çalışır. Bir Kısmını Aile Fertlerine Bir Kısmınıda Komşusuna Verir Onunda Yemesini Afiyetle Yemesini Sağlar ...

Satanist Deist Ateist Ne Kedi cat Bırakır Ne Köpek Bırakır Ne Genç Bakir Kız Bırakır Smile Kesmedik Bişiy Bırakmaz. Bunuda Sorduğun Zaman Ben Satanistim der Şeytan İçin Yapıyorum Der. Sıkışınca Ne Alaka Ben Deistim Ateistim Der.

Müslüman Sıkışınca Çevir Kazı Yanasın Der... Satanist deist Ateist Sıkışınca Çevir "KIZI" Yanmasın Der. Smile Aradaki Fark Bu ...

ARKADAŞLAR ARTIK KARAR VERİN AMACINIZ SULANDIRMAK MI ADAM AKILLI MUHABBET EDİP FİKİR ALIŞVERİŞİ YAPMAK MI ? NEDİR SİZİN KORKTUĞUNUZ NEDİR KAÇTIĞINIZ ?Fikir Alış Verişimiz İyicene Geyik Sarmaya Başladı ... İstirham Ediyorum Ciddi Bir İlmi Münazara Olmayacaksa Bitirelim.

Bende Molekülere Yanıt Vereyim.

Saygılarımla
    Tikky
    Tikky
    Katılımcı Üye
    Katılımcı Üye

Mesaj tarafından Tikky C.tesi Mayıs 29, 2010 3:47 pm

Not: Şu Vodafon reklamında Hani "KIRMIZI" Diyor Ya ... Bende Bundan Sonra "KEDİ" cat Smileyi Koyacam Nede Olsa Çok Şey Anlatıyor Smile Kediiiii cat

Forum Saati Çarş. Mayıs 15, 2024 10:41 pm