www.deizm.org'un gelişmesi için bir şeyler yapmak istemez misin?

İletişim: deizmturkiye@gmail.com

Join the forum, it's quick and easy

www.deizm.org'un gelişmesi için bir şeyler yapmak istemez misin?

İletişim: deizmturkiye@gmail.com

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
#SomayıUnutma
Sorumluların ceza almaları için, böyle bir katliamın bir daha yaşanmaması için #SomayıUnutma.

Hicri Yılbaşı Sene Sonu Duası

deist_halil
    Yeni Üye
    Yeni Üye

Erkek Mesaj Sayısı : 14
    Katkı Puanı : 38

Hicri Yılbaşı Sene Sonu Duası Empty Hicri Yılbaşı Sene Sonu Duası

Mesaj tarafından deist_halil Perş. Kas. 15, 2012 5:47 pm

Arkadaşlar Hicri Yılbaşınız kutlu olsun Smile
    Dün Sene sonu duasını okuyan varsa kurtuldu; Şeytan onlardan ümidini kesecek ve Allah kendilerini sene boyunca koruyacak 2 melek görevlendirecek. Aşağıya duayı yazdım kurtulmak isteyen varsa okusun süresi geçmiş olsa da kabul olur herhalde ne de olsa Allah bağışlayıcıdır, affedicidir Smile

''Bütün hamdler Alemlerin Rabbi olan Allah'a aittir. Salatü Selam Efendimiz Muhammed'in ve ali ashabının tamamının üzerine olsun!
    Ey Allah! Sen Ebedi'sin(başlangıcın ve sonun yoktur), Kadim'sin !Hayy'sın, Kerim'sin(Hakiki hayat sahibide kerem sahibi de ancak sensin)!Hannan 'sın Mennan'sın(son derece acıyan ve çokca lütuflarda bulunan Rabbimiz'sin)!
    İşte bu yeni senedir!Ben bu sene Sen'den dilerim ki beni kovulmuş şeytandan ve onun dostlarından koruyasın, kötülüğü çokca emreden bu nefse karşı bana yardım edesin ve beni Sana yaklaştıran amellerle meşgul edesinEy Kerem Sahibi! Ey Celal ve ikram sahibi!Ey acıyanların en merhametlisi!Rahmetinle kabul eyle!

Allahu Teala, Efendimiz ve Peygamberimiz Muhammed'e ali ashabının ve Ehli Beytinin tamamına salat ve selam eylesin!''

3 kere okumanız lazım 2 kere okursanız olmaz Smile Baktınız bir değişiklik yok Türkçe okuduğunuz içindir. Gerekirse Anlamadan arapça okuyun Smile

Forum Saati Cuma Mayıs 03, 2024 1:43 am