www.deizm.org'un gelişmesi için bir şeyler yapmak istemez misin?

İletişim: deizmturkiye@gmail.com

Join the forum, it's quick and easy

www.deizm.org'un gelişmesi için bir şeyler yapmak istemez misin?

İletişim: deizmturkiye@gmail.com

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
#SomayıUnutma
Sorumluların ceza almaları için, böyle bir katliamın bir daha yaşanmaması için #SomayıUnutma.

2 posters

Müslüman Kadınların Dinlerine Göre Köle Olduklarını İnkar Etmeleri

Anket

Sizce islam kadına değer veriyor mu?

gizem
    gizem
    Katılımcı Üye
    Katılımcı Üye

Kadın Mesaj Sayısı : 47
    Katkı Puanı : 90

Müslüman Kadınların Dinlerine Göre Köle Olduklarını İnkar Etmeleri Empty Müslüman Kadınların Dinlerine Göre Köle Olduklarını İnkar Etmeleri

Mesaj tarafından gizem Paz Kas. 01, 2015 11:32 pm

Müslümanları özellikle de müslüman kadınları anlayamıyorum.Ya bir insan nasıl olur da kendi cinsine hakaret edip aşağılayan bir dine inanır? İnandıkları kuranı okumak bu kadar mı zor? Yapmaları gereken TEK şey açıp kuranı okumak.Sadece bu.
    Zeus2
    Zeus2
    Katılımcı Üye
    Katılımcı Üye

Erkek Mesaj Sayısı : 81
    Katkı Puanı : 197

Müslüman Kadınların Dinlerine Göre Köle Olduklarını İnkar Etmeleri Empty Geri: Müslüman Kadınların Dinlerine Göre Köle Olduklarını İnkar Etmeleri

Mesaj tarafından Zeus2 Ptsi Kas. 02, 2015 3:16 am

Kadınlar konusunda yorum yapmak zor. Bende anlamakta zorlanıyorum.

Bir erkek olarak islamda bana hiç çekici gelmiyor. İslam erkeklere islam için öl cihad yap diyor ayrıca islam sünnet gibi sağlığa zararlı bir geleneği savunuyor. Çok eşli aile yapısınıda doğru bulmuyorum.

Sonuçta bizde kadınların yetiştirmiş olduğu erkek nesliyiz. İslamın kadınların aşağılanması bana hiçbir kazanım getirmez.

Forum Saati Cuma Mayıs 03, 2024 4:10 am